AKTUÁLNĚ: Veřejné shromáždění za mír a svobodu slova 8. května v Praze

Podpisy


Podpisů celkem: 4383 Podpisů zveřejněných: 2991



úvodní signatáři v abecedním pořadí

Antonín Baudyš ,   Hnutí Cesta
genmaj. Hynek Blaško ,   europoslanec
David Bohbot ,   Centrum pro výzkum terorismu a bezpečnosti, Svobodní
Ing. Mgr. Pynelopi Cimprichová ,   Švýcarská demokracie - místopředsedkyně
Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová ,   Pro libertate
Ing. Václav Hrabák ,   Deklarace lékařů
Ing. Eva Hrindová ,   iniciativa Naštvané matky
Ivo Osovský ,   Zlatý špendlík
JUDr. Jindřich Rajchl ,   právník, Pro, mluvčí Charty 2022
Mgr. Michal Semín ,   zakladatel akce D.O.S.T.
David Tesař ,   Manifest - pravá svoboda a prosperita
PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. ,   České mírové fórum, ANS
Mgr. Lubomír Volný ,   Volný blok - zakladatel
Ladislav Vrabel ,   iniciátor výzvy


signatáři

jméno, příjmení město
Josef Malý, Vrchlabí
Marie Plachá, Jilemnice
Petra Šimáčková, Lednice
Karla Semerádová, Mladá Boleslav
Jan Kamenský, Praha 7
Odřej Smutný, Beroun
Kamil Smetáček, Plzeň
Marek Vanýsek, České Budějovice
Marián Machovský, Šumperk
Rostislav Kubiček , Chomutov
Antonín Baudyš, Šumperk
Eva Hoštičková , Doksy
Martina Honischová, Boudy 9
Jitka Kubinová, Jitka Markvartice
Ilona Kordinova, Kordinova Loučovice 305
Ilona Kordinova, Kordinova Loučovice 305
Monika Dančová, Trmice
Václav Čech , Dnešice
Petr Matoušek, Matoušek Teplice
VĚRA Březinová, Plasy
Ruzena bartoskova, bartoskova Pardubice
Zulicha Ben-Chenni, Ben-Chenni Brno-jih
Alois Zwiefelhofer, České Budějovice
Jaroslava Machová, Olomouc
František Klečka, Slaný
Markéta Geletová, Praha
Richard Láska, Bystřice
Petr Vymětal, Šternberk
Iveta Svobodová, DiS Litovel
Šárka Vondráčková, Kolín
František Khol , Hostinné
Jiří Zikmund, Mladá Boleslav
Libor Vondráček, Kolín
Jan Nejedlý, Nejedlý Jiřetín pod Bukovou
Nela Vondráčková, Kolín
Dagmar Tomkova, Hustopece u Brna
Ivo Hradil, Holešov
Jana Nejedlá, Nejedlá Jiřetín pod Bukovou
Pavel Kyncl, Ing. arch. Dolní Cerekev
Jana Kmoníčková , Kolín
Lenka Stumperova, Vysoké Mýto
Zuzana Borovská , Praha
Alena Poláčková , Bukovany
Petr Varhaník, Praha
Petra Mazancová Mazancová, Police nad Metují
Jaroslav Bartuška, Žďár
Roman Halas, Podbořany
Šárka Šulcová, Děčín
Jitka Macajová, Kravaře
Martina Žížalová, Žížalová České Budějovice
Gabriela Svatá, Raspenava
Iveta Jelínková , Praha
Petr Varhaník, Praha
Ilona Kynclová, Kynclová Zábřeh na Moravě
Světlana Vernerová, Bílina
Tomáš Mráz, Břeclav
Zdeňka Dolská Dolská, Luka nad Jihlavou
Pavel Říha, Železnice
Blanka Mala, Mala TIŠTÍN
Michaela Švábenská, Hranice
Věra Mitrová, Kadaň
Radana Hodková, Hrušovany
Stanislav Rob, České Budějovice
Milada Priorová, Ing. Praha
Hana HETFLEISCHOVA, Červený Kostelec
Douderova Olga Olga, Olga Melnik
Daniel Klement, Klement Sychrov
Henryk Małysz, Horní Suchá
Miroslav Ruzicka Ruzicka, Ruzicka Karlovy Vary
Karol Svoreň, Praha
Stanislav Buchar, Knéžnice
Alena Šíslová, Vimperk
iveta ministrova, znojmo
Dagmar Melenová , Horní Podluží
Tomáš Kunst, Česká Třebová
Miroslav Z, Zaťko Česká Lípa
Magdalena Sladkovská, Sychrov u Ledče nad Sázavou
Erika Plassová, Praha
EMILY MIELNIK, Ostrava - Poruba
Jana Jarková, Český Krumlov
Ivana Kolářová Kolářová, Bc. Kutná Hora
Marie Radimecká, Dolní Břežany
Jana Peroutková, Peroutková Zruč nad Sázavou
Zbyněk Rychnovský, Hodonín
Jaroslava Zvolska, Kolin
Helene Hofgärtner, Kaplice
Kateřina Rychnovská, Hodonín
Karel Rada, MgA. Kadaň
Alena Žabková , Třebechovice pod Orebem
Radka Dvořáková , Olomouc
Mirka Jemonova , Jihlava
Viera Paulínková, Police Nad Metují
Mirka Havlů , Týn nad Vltavou
Petra Kovarikova, Černošice (okres Praha-západ)
Jana Ambrožová , PhDr. Jablonec nad Nisou
Simona Kholová , Hostinné
Milena Dolečková, Kadaň
Richard Köhler , Svoboda nad/ Úpou
Richard Köhler , Muž Svoboda nad/ Úpou
Anna Lattischová, Kynšperk nad Ohří
Marie Jurenová, Velké Pavlovice
Hana Zgarbová, Bc. Bystřice pod Hostýnem
Petros Gajdošík, Opava
Alena Polívkova Polívkova, Brno
Hedvika Prokešová, Jablonec nad Nisou
Kateřina Králová, Mgr. Havířov
Dalibor Kovács, havířov
Klára Kumštová, Milovice
Marta Lochman Klímová, Kladno
Paleček Miloš Miloš, Křídla 81
Jiřina Borsuková, Budiměřice
Dana kindlova kindlova, kindlova Hradištko
Ladislav Toman , Kladno-Kročehlavy
Zuzana Kalikova Kalikova, Ing Praha
David Kopčan, Psary
Jaroslav Malík, Uh. Ostroh
Dagmar Nývltová, Tupadly
Zdeněk Nýdrle, Trutnov
Petr Král, Důchodce Praha
Michaela Kopřivová, Teplice
Elena Brabcová, Praha
Jarek Turoň, Havířov
Gabriela Šmejkalová, Praha 4
Yvetta Blažková, Blažková Kytlice
Yvetta Blažková, Blažková Kytlice
Olga Těšínská, Dobrovice
Libuše Geržičáková, Vsetín
Marie Otrubová, Prostějov
Jana Jeřábková , Karlovy Vary
Jaroslava Schmied, Louny
Jana Váňová Váňová Šolcová , Peřimov
Jiřina Klímová, Kadaň
Renáta Karásková Karásková, Karásková Praha 10
Jana Kavanová, Kynšperk nad Ohří
Stanislava Jiřičková, Praha 4
Petra Kostelníková, Kostelníková Okr. Litoměřice 1
Dagmar Mertová , Mgr. Havířov
Blanka Tomsová, Praha
Petra Píškova , Kunžak
Sandra Šperlíková Šperlíková, Mgr. Liberec
Petr Pÿcha, Pÿcha Brno
Lenka Kloučková , Kolín
Milena Camprová, Důchodce starobní Chomutov
Dana Kopecká , Louny
Josef Votruba, Praha 4
Josef Votruba, Praha 4
Dušan Velehradský , Kralupy nad Vltavou
Eva Tymrova, Plzeň
Eva Tymrova, Plzeň
Libuše Trnečková, Prostějov
Dagmar Meliane , Cheb
Petra Velehradská, Nelahozeves
Anna Hrňová, Hrňová Krnov
Petr Štefanec, Teplice
Naděžda Vařílková Vařílková, S Blažovice
Milan Pavlik, Hradec Králové
Dáša Gojdičová Gojdičová, Gojdičová Křepice
Gabriela Slovackova, Praha 2
Marie Pašiaková , Kutná Hora
Marta Křížková, Tábor
Zdena Holubová, RNDr. Praha
Ludmila Čupková, FRÝDEK MÍSTEK
Ales Zeleny, České Budějovice
Škop Miroslav, Vinoř Praha 9
Pavel Vácha, Český Krumlov
Alan Maria Uhura, Bc. Hejnice
Irena Weberová, Tišice-Chrást
Blanka Burghardtova , Duchcov
Eva Michalkova Michalkova, Michalkova Nymburk
Jaroslava Nováková, Jirkov
Jan Mojžise, Hranice na moravě
Jiří Liška , Most
Miroslava Šedová, České Budějovice
lenka martinkova, bohumin 3
Bohumil Pidrman, Dačice
Ivan Čornej, Praha
Radek Karásek , Rosice u Brna
Radek Karásek , Rosice u Brna
Renata Masnicova Masnicova, Masnicova Roudnice nad Labem
Jana Peří Peří, Znojmo
Jaroslav Vítek, Rentiér. Havířov
Ivana Faltová, Ústí nad Orlicí 1
Petra Světlíková, Haviřov
Helena Pacholová, Týn nad Vltavou
Yvetta Slavíková, Slavíková Bečov nad Teplou
Petr Šaur, Pan Praha
Milan Slavík, Klecany, Na skalkách 273
Štěpán Valko , Štěpán Rumburk
Lenka Kuthanová, ing. České Budějovice 3
Pavel Kyncl, Ing. arch. Dolní Cerekev
Helena Čáslavová, Chodov
Andrea Peňáz, Ing. Chotěboř
Radana Trčová Trčová, Jirkov
Marie Říhová Říhová, Říhová Ledeč nad Sázavou
Alena Novotná, Novotná Strážek
FRANTIŠEK PAPÍRNÍK PAPÍRNÍK, DUBÁ
Miroslava Salová , Hořovice
Zlatka Bedřichová, Moravany
Michal Žížala, České Budějovice
Jiří Nachtigal, Mgr. Chyňava
Linda Růžičková, Roudnice nad Labem
Markéta Fišerová, Fišerová Chotoviny
Eva Janoušková , Jestřebí
Mirka Mainerová , Havlíčkův Brod
Marta Lochman Klímová, Kladno
Jitka Tikalová , Krupka
Vladan Vašíček, Opava
Eva Kopkova Kopkova, Kopkova Jesenec
Monika Vašinová, - Pardubice
Ludmila Opočenská, Mgr. Přepeře
Regina Jančoková, Jančoková Kaceřov
Ivana Valíčková , Brno
František Kudela, Zlaté Hory
Helena Bodlakova, Bodlakova Turnov
Vivien Veres, Žatec
Jana Ptáčková, Kopřivnice
Ivanka Ludíková, Praha 4
Vendula Churanová, Přídolí
Alena Phamova Phamova, Praha
Patrik Churan, Přídolí
Peter Harčarik, Velké Meziříčí
Miloslava Koťátková , Lomnice nad Popelkou
František Císař, Bystřice nad Pernštejnem
Petr Brhel, Kroměříž
Marie Hostounska, Zlonice
Jitka Pechová, Pechová Obrnice
David Franĕk, Celakovice
Petr Brhel, Kroměříž
Iveta Koubkova, Koubkova Bilina
Luboš Vondrák, Přímělkov 56
Jarmila Šímová , Žatec
Jitka Podolská, Podolská Nový Jičín
Václava Rašková, Horažďovice
Josef PĚKNÝ , Ing Chodová Planá
Roman Chaloupka, Synkov-Slemeno
Vladimir Baláž, ing. Praha
Lenka Prošková , Rochov
Martin Petras, Luže
Lubomír Šenkyřík , Kroměříž
daniela erhartová, Praha 6
Jaroslava Auterská Auterská, Auterská Plzeň
Hana Ščurova Ščurova, Ščurova Praha
Marcela Kulasová, Záhoří
Vlasta Malá , Lomnice nad Popelkou
Renata Toušova, DiS. Klatovy
Jana Jarolímová , Mgr. Český Těšín
Svatoslav Štěrba, Ing Ústí nad Orlicí
Jana Korcová, Paní Bílina
Jana Jarolímová, Mgr. Český Těšín
Iva Ušelová, Žena Zlín
Jitka Stephanová , Cheb
Jaroslav Jakubů , Boskovice
Dana Červeňáková, Cheb
Ivana Nová, Mgr. Praha
Hynek Eiselt, Hostivice
Milena Robovská , Kolín
Dana Boháčová, Praha
Zuzana Malá, Bc. Lomnice nad Popelkou
Petr Šlesinger, Brno
Jana Šípková , Louny
Marek Křižan , Kroměříž
Martin Jirák, České Budějovice
Pavel Veselka, Kunovice
Zdeňka Zajíčková , Bohuslavice
Miriam Valentová , Praha
Michal Kodíček, Šumperk
Milan Říha , Most
Petr Řehák , Lázně Kynžvart
Pavlina Šroubová, Nymburk
Alena Šálková, Blansko
Ivana Blanařová , Bystřice nad Pernštejnem
Marcela Knoblochová, Bakov nad Jizerou
ALENA BĚLOHOUBKOVÁ, Šlapanice u Brna
KRISTINA SOŠKOVÁ, OSTRAVA
Dana Petrová, Petrová Praha 4 - Krč
Jana Motyková , Havířov
Jaromíra Šebelová, Brno
Eliška Švehláková, Nová Role
Dagmar Štegová , Chodov
Jan Mikeš , Karlovy Vary
Simona Jurčíková, Uherské Hradiště
Iva Hanzalová, Praha
Jitka Josifkova, Josifkova Prosetin
Petr Kouřím , Kvasiny
Hana Juhnová, Chotyně
Zuzana Zachová, Paní Praha
Jiří Danihelka , Všeň
Lenka Tvarůžková, Choceň
Hana Skurák Skurák, Velká Bíteš
petr štrojsa, free velké hamry
Andrea Červenková , Lanškroun
Marie Uhlířová , Praha 11
monika agreby, mladá boleslav
Radka Skácelová Skácelová, Litovel
Karel Šperk, Příbram
Lenka Šuhajdová, Žatec
Lukas Caha, Dacice
Jana Laštovičková, Mělník
Petr Kupec, Buštěhrad
Pavla Šafařiková Šafařiková, Brno
Stanislav Sixta, Jirkov
Jitka Šlachtová, Sobotovice
Lenka Kotasová, Havířov
Anna Opichalová Opichalová, Ostrava
Jana Perutkova, Bc Praha
Miroslav Šlachta, Sobotovice
Petr Němec Němec, Kroměříž
Petr Němec Němec, Kroměříž
Božena Rudolfová, Sobotovice
Milena Geroldová, Velké Přílepy
Božena Rudolfová, Sobotovice
Jana El Bazi, 17.Listopadu 4628
Martina Baker , Bruntal
Eva Ždímalová, Třebíč
Leona Havlová , Liberec
Věra Novotná, Praha
Hana Bereczová, Kroměříž
Eliška Kratochvílová Kratochvílová, Nová Říše
Dalibor Pietschmann, Ing. Liberec
Věra Chourová , Praha
Vlasta Kostnerova, Usti had Labem
Ivana Saláková Saláková, Plzeň 1
Aleš Anton, Choceň
Daniel Květoň, Kyšice
Dagmar Čečivová, Tichá
Iveta Ruberova , Bučovice
Petr Šindelář, Bělá pod Bezdězem
Ladislav Vrba, Praha
Yvona Šebková, Praha 9
Ludmila Neuschlová Neuschlová, Vrané nad Vltavou, okres Praha-západ, Středočeský kraj
Veronika Kladnakova, Ing. Vsetin
Josef Čapek , Únanov, Znojmo
Anna Pavelková, Karolinka
Marie Uhlířová, Praha 11
Dagmar Mazůrková, Staré Město
Pavlína Popovičová, Libá
Tomáš Manda, Kostelec nad Černými lesy
Andrea Sundin , Chotebor
Simona Křížová, Kladno
Blanka Pataráková, Libá Okr. Cheb
Ivana Rüfenachtová, 69301 Hustopeče
Eliška Fialková, Humpolec
Daniela Vopravilová, Chyšky
Roman Krhut Krhut, Rožnov Pod Radhoštěm
Andrea Přečková , Lhotka, 739 47
Bohdan Sikora, Bc. MSc. Třinec
Pavlína Jamin, Mgr. Ing. Kroměříž
Alena Capratová, Praha
Zdeněk Einšpigl, Bystřice pod Hostýnem
Petr Čáslava, Ostrava
Hana Šmídová, Plzeň
Petra Bědroňová, Ostrava
René Macura , Třitim Žimutice
Blanka Kovářová, Tachov
Alena Čermáková Alena Čermáková Alena, Čermáková Alena Vrbno pod Pradědem
Květa Kobrlová, ČELČICE
René Ötwös, Česká Lípa
Zora Kováčová , Jirkov
Karolina Zoubková, Karlovy Vary
Jana Čtvrtníková, Ing. Stříbro
Jana Čtvrtníková, Ing. Stříbro
Libor Vojtíšek, Liberec
Eva Hanzlíková, Klášterec nad Ohří
Eva Čechová, Čechová Plzeň
Denisa Čalová, Ostrava
Marie Švančarová, Proseč u Skutče
Romana Kristina Doležalová, Chrudim
Jitka Novotná Novotná, Novotná Brno
Růžena Landsfeldová , Horní Slavkov
Marta Pěnkavová, Pěnkavová Chodov
Dagmar Chvojková Chvojková, Chvojková Holice
Jana Kotolová, Adamov l
Jana Gultová, Gultová Kocbeře
Zdeněk Šebik , Bc. Frýdek-Místek
Ludmila Nováková , Hradec Králové
Vladimír Mirovský, Vlašim
Markéta Suchánková , Bohdalice-Pavlovice
Dagmar Münssterová, Litomyšl
Dana Šafandová, Šafandová Plzeň
Lenka Křížová , Panské Dubenky
Karel Vacula, Velké Hostěrádky
Matyáš Rybka, Praha
Naděžda Ječná , Paní Kunětice
Roman Ječný, Pan Kunětice
Hana Tauchenová, Mudr Jablonec nad Nisou
Pavel Mazůrek, Ing. Staré Město
Daniel Žváček, Dolní Studénky 175
Monika Hájková , Ing. Stojice
Jitka Jahelková, Jahelková Most
Růžena Sýkorová , Ostrava
Marie Veithová, Třeboň
Jaroslava Hromadkova, Litoměřice, okres Litoměřice, Ústecký kraj
Radomíra Premusová, Jamnice, Stěbořice
květa hynková, tanvald
Hana Petreková, Frýdlant
Radka Krátká, Rusava
Eva Behinová, Behinová Semechnice
Marcela Malá, Přerov
Blažena Benčatová, Benčatová Opava
Josef Šrámek , Praha
Marie Wehrsingerova, Frýdek - Místek
Roman Muller, Bílina
Eva Hajšman Absolonová , Mgr. Bc. Plzeň
Jana Machoňová , České Budějovice
Hana Loubková, Plzeň
Roman Dušek, České Budějovice
Romana Illešová, Teplice
Ivana Záhrubská , Teplice
Ivana Záhrubská , Teplice
Roman Dušek, České Budějovice
Lucie Seidlová, Praha
Anna Poláchová, Zábřeh
Luděk Mazurek, Ing. arch. Uherský Ostroh
Jiří Seidl, Praha
Jaromír Horáček , Harrachov
Klára Vocaskova, Jílové u Prahy
Pavel Čunda, Troubsko
Eduard Oslejšek, Řepiště
Michaela Dušková, České Budějovice
Iveta Čermáková, Kadaň
Hana Prokopyová , Chomutov
Marcel Bartoň, Bartoň Frenštát pod Radhoštěm
Lenka Ratajová Ratajová, Ratajová Nová Včelnice
Marcela Urbaňáková, Ostrava
Šárka Porčová, Teplice
Marie Slavíčková, Ing Brno
Eva Beránková, Nádražní Předměstí
Michaela Mifková Mifková, Pani Brno
Dana Drahoňovská, Semily
Miroslav Bursa, Jirkov
Věra Matoušková , Hradec Králové
Maud Janouškovcová, Ing. Praha
Jaroslav Blaško, Jirkov
Darina Janicova, Jaroměř
Pavel Večeřa, Blansko
Olga Lieberzeitová, Tišnov
Jana Wufková, Kadaň
Alena Doležalová , Mnichovo Hradiště
Miloslava Pribanova, Plzen
Ivo Doležal , Ing. Mnichovo Hradiště
Lucie Fiedlerova, Rumburk
Milan Vondrák , Turnov
Eva Hanzlová, Nová Včelnice
Zuzana Steklá, Kadaň
Milan Vondrák , Turnov
Pavel Šteiner, Javornice
Zdeňka Janů, Bc. Spořice
Antonín Janů, Spořice
Michal Urban, Hostinné
Jana Petrů, Červený Kostelec
Juraj Kleiner, Mariánské Lázně
Jana Petrů, Červený Kostelec
Pavlína Jarošová, Jarošová Kralupy nad Vltavou
Michaela Kňákalová, Železné
Lubor Studecký Studecký, Mgr. Nový Bor
Ondřej Bozděch, Brandýs nad Labem Stará Boleslav
Miloslava Čermáková Čermáková, Čermáková Moravská Třebová 1
Šárka Petrasová, Luže
Martina Žižlavská , Nedakonice
Drahomíra Sokolová, Semín
Michaela Mayböhmová, Sloupnice
Jan Bárta, Ing. Fulnek
Robert Schneider, Schneider Olomouc
Martin Erban,
Josef Hofman, Milovice
Ivana Beňová, Praha 6
Dušan Malár, důchodce Brno
Eva Vočkova, Litovel
František Mlčák, holešov
Eva Třečková, Litobratřice
Karel Mlčoch, Ing Maletín
Jana Lia Brtnická, Dolní Cerekev
Marta Lochman Klímová, Kladno
Marie Luginbühl, Brno
Marcela Škůrková , Pohořelice
Zita Mudráková, Zlín
Simona Snížková, Snížková Tábor
Martína Čelůstková Čelůstková, Čelůstková Zátor
Ivana Kroupová, Obědkovice
Rostislav Slavinský, Nový Jičín
Jarka Prenosilova, Poříčí Nad Sázavou
Jitka stanicka stanicka, stanicka Praha1
Olga Netopilová , Horní Jelení
Milena Vrbová, Mgr. Ostrava
Iveta Tomanová , Prostějov 4
Čestmír Tůma, České Budějovice
Petr Pěch, Bc Ostrava
Zdeněk Kroupa, Obědkovice
Alena Miková, Ing. Praha 6
Jan Běhůnek, DiS Horažďovice
Jaroslava Missottenová, Chvaletice
Tomáš Matějka, Matějka Praha
Alena Ježková, Horní Bludovice
Jaroslava Vejchodová, Hrušovany u Brna
Hana Karpíšková , Paní Unhošť
Pavel Vrabec, Kbelany
petr štrojsa, velké hamry
Martina Plačková , Ostrava
Blanka MACHOVA, MACHOVA Kladno
Miroslava Parvová, OPAV
Jana Petrů, Červený Kostelec
Michal Srb, Ing. Praha
Pavel Korec, Velké Všelisy
Josef Průdek, Karviná Nové Město
Jana Zvěřinova, Zvěřinova Opočnice
Ladislava Paseková, Brno
Vladislav Bednarz, Třinec
Lucie Borovská, DiS. Studénka
Eva Kohoutková Kohoutková, Kohoutková Frýdlant
Radomír Figalla, Studénka 74213
Frantisek Tomasek, Milevsko
Miroslav Košina, Rychnov nad Kněžnou
Alena Vohánková , Cítoliby
Alena Skřivánková, Louny
Martin Hatlapatka, Ostrava
Iveta Hulánková , Litobratřice
Josef Dolejš, Ing. Louny
Karolína Rutová, Úvaly
Lenka Imlingová, Havířov
Eva Burjánková, Liberec
Lukáš Hons , Praha
Andrea Trhlikova, Belkovice 245
Miroslava Běhalová, Mgr. Šternberk
Šárka Tomisová, Ing. Ostrava
Šroub Šroub, Nymburk
Ivana Güntherová, Güntherová Litoměřice
Jaroslav Körner, Ing. Liberec (nečleněné Město)
Jana Kramolišova, Olomouc
jana Janků, Mor.Třebová
Petr Neumann, Bochov
Dezider Fertö, Ing. Vyškov
Pavla Poláková, Usti Nad Labem
Lada Šichmanova, Most
Lenka Švébišová, Liberec
Jaromír Hrbek, Cheb
Marcela Sláviková, Liberec
Štefan Hudák Hudák, Hudák Luštěnice
Iveta Hadová, Úsobrno
Eva Hamouzová, Hamouzová Libochovičky
Mirka Jemonova , Jihlava
Václav Valášek , Kohoutov
Radek Mlýnek Mlýnek, Mlýnek Veselí nad Moravou
Leona Mašková, Kostelec nad Černými lesy
Roman Hacaj, Hazlov
Jana Kasna, Opava
Marie Pirožková , Brno
Pavel Zinburg, Ing. Dolní Břežany
Kateřina Čepelíková, Frýdlant
Tomáš Weber, Tišice
Lenka Urblíková, Křenice
Iveta Řiháčková, Litovel
Taťána Hlocká, Staré Město
Alena Peřinová, Zábřeh
Anna Jelínkova , Milín
Karel Matera, Zábřeh
Dana Pospíšilová, Ing. Pardubice
Vanda Vetešníková , Praha 5
Eva Čapková , J. Štursy 33
Dana Pospíšilová, Ing. Pardubice
Zdeněk Rittich, Ing. LIberec
Lenka Hanušová Hanušová, Mladá Boleslav
František Červenka, Kladno
Ivana Kučerová, Mgr. Beroun-město
Dobroslav Kučera, pan Boskovice
Roman Salátek, Podělusy 69, Týnec nad Sázavou
Bohuslava Králová, Praha
Miroslava Seidlová , Železná Ruda
Nicol Seidlová , Železná Ruda
Martin Seidl, Železná Ruda
Josef Maňák, České Budějovice
Petr Skokan, Ing. Ostrava
Karel Matura, Bludov
René Navrátil, BC. Plzeň
Jana Jiroušková, Vápenný Podol
Zuzana Steinerová, - Bratislava
Jaroslav Schejbal, Chrast
Milan Lachman, Chodov
Marie Kočvarová, Slavkov u Brna
Eva Trojanová, Hostomice nad Bílinou
Marie Mlsová , Cheb
Eva Okálová, Kroměříž
Libor Pohanka, Brno
Marie Novotná, Děčín
Milan Goláň Goláň, Goláň Rožnov pod Radhoštěm
Alena Lakomá, Štíty
Lydie Švédíková, DiS. Rýmařov
Jana Krbková, Hýskov
Martin Šmíd, Bc. Modřice
Zdeněk Doubek Moravan, Vedrovice
PAVEL David, Třest
PAVEL David, Třest
Kateřina Drahotová, Tábor
Beata Machandrová, Český Těšín
Helena Mrázová , Teplice
Helena Mrázová , Teplice
Bronislav Nalevajka, Nalevajka Havířov
Helena Procházková, Procházková Lustenice
Milan Kajnar, Jeseník
Iveta Petrová, Havlíčkův Brod
Jiří Králík, Hranice, Olšovec
Hana Pospíšilová, slečna Letovice
Marcela Sophie Bourková, Holubice-Kozinec
Jaroslav Fiala, Praha
Helena Mlejnková, Karlovy Vary
Antonín Dvořák, Most
Michal Soško, Soško Ostrava
Olga Dvořáková, Dvořáková Most
Libuše Havelcová , Městec Králové
Pavla Baumruková, Baumruková Mariánské z
Jiří Šenkýř, Šenkýř Čelákovice
Milan Kuželka, Postřekov (Chodsko)
Kateřina Mastiková, Mastiková
Olga Siková , Liberev
Ivana Prokopcová, Klášterec nad Ohří
Libuše Kandlerová , Ústí nad Labem
Věra Hrubešová, Chomutov
Pavel Novák, Brno
Zdenka Dvořáková, Mgr Chlumčany u Loun
Jarmila Mladenova, Bc. Znojmo
Tomáš Novotný, Mgr. Vlkov
Dana Janečková, Zlín
Markéta Matušková, Strančice
Renata Pastyříková, Vidnava
Michaela Volfová, Rudná u Prahy
Vladimíra Hellebrantová, Mgr. České Budějovice
Vladimír Částka Částka, Částka Ústí nad Orlicí
Ivan Dubjak, Most
Dagmar Stonová, Ostrava
Magda Charbuláková , Čeladná
Karel Ryšavý, Ing Luleč
Alexandra Zajíčková, Zajíčková Heroltice
Čech Miroslav, Pardubice
Markéta Štaflová, Včelná
Anežka Bubnová , Drozdov, okres Beroun
Karel Mika, Ing Praha 6
Iveta Chvátalová, Mgr. Ph.D. Šumperk
Jaromír Fort, Hradec Králové
Marcela Sadovská Lorencová, Ústí nad Labem
Roman Mareš, Znojmo
Gabriel Vach, Netvořice
Miroslava Lamačová, Lamačová Praha 4
Jaroslava Rydlova, Ostrava
Jaroslava Rydlova, Ostrava
Petr Hanák, Ing. Majetín
Ludmila Sejkorová , Solnice
Olga Straková, Praha 10
Magdalena Dupáková, Plzeň
Daniela Novotná Novotná, Ústí nad Labem
Milena Prilová, Nová Včelnice
Jolana Penkavova, Radnice
Kateřina Miltner, Kostelec nad Černými lesy
Pavel Kroupa, Uhlířské Janovice
Jan Bukač, Sir
Martin Vítek, Jirkov
Blanka Hartmannová Hartmannová, Opava
Petr Kočí, Mnichovo Hradiště
Hana Zámečníková, Mgr. Hořice
Marie Swárovská, Swárovská Smržovka
Lucie Slaninová, Rychnov u Jablonce nad nisou
Eva Hadravová , Louny
Lubomír Šenk Šenk, Šenk Dlouhá Loučka
Věra Landsingerová, Strakonice
Andrea Jindrová, Dlouhá Třebová
Renata Kopeckova, Znojmo
Olga Dlouhá, ing. Tlučná
Pavel Soldán, Ing Tlučná
Jaroslav Fecenko , Horní Bludovice
Jana Mesiarkin, Louny
Ivana Mikešová, České Budějovice
Jiří Sládek, Jenišov
Jitka Jakešová , Praha
Kamila Trnková, Brno
JANA RYBNIKÁŘOVÁ, ing. JAROMĚŘ
HANA PETROVÁ, ing. JAROMĚŘ
Květuše Fukalová, Mgr. Ostrava-Poruba
Jaroslav Ledvina, Lutyně
Eva Václavíková, Brno
Lada Silva Lago, Brno
Ondřej Těšínský, Dobrovice
Jirina Krestova, Havířov
Lucie Holinková, Ing. Šumperk
Lucie Holinková, Ing. Šumperk
Lenka Jichova, Kladno
Miloslav Krul, Pán Most
Jaroslavna Safronova, Praha
Miroslav Ženíšek, Plzeň
René Mrajca, Ing. Třinec
Irena Veselá, Záluží
Jitka Křelinová, Most
Pavel Udimír, Mgr Praha
Miroslav Juhanyak, Znojmo
Martin Baláž, Hlubočky
Petra Juhanyaková, Znojmo
Michaela Resskova, Svitavy
Viktor Ressek , Svitavy
Zdenka Karumníková, Makov
Marcela Dědičová Dědičová, Dědičová Týniště nad Orlicí
Jan Havlík, Přerov
Vaclav Cerveny, Šťáhlavy
Eva Šubrtová, Praha
Hana TESLIKOVA TESLIKOVA, TESLIKOVA Ostrava
Pavel Petelík, Most
Tomáš Künzel Künzel, Cejřov
Miluše Štádlerová, Toužim
Monika Andreovská, Rokycany
Petr Šodek, Paskov
Marek Vyskočil, Tři Dvory
Radka Ježková, Radka Hradec Králové
Jiří Polívka , Ing. Lázně Kynžvart
Elena Petruková, Mgr. Brno
Lenka Lipšová, Praha 14
Aleš Michálek, Praha
Viktor Kaplan , Jablonec nad Nisou
Irena Šámalová, Bílina
Olga Jelínková, Jílové
Jaroslava Dobrkovská Dobrkovská, DiS. Nymburk
Marta Telecka, Ostrava
Iveta Hýsková, Jablonec nad Nisou
Tomáš Žďárský, Tomáš Brno
Jindřiška Kaplanova, Jindřiška Praha 4
Stanislav Kutílek, Libkova Voda
Eva Millerová Millerová, Frýdek-Místek
Stanislav Buchar, Nové Hamry
Vlastimil Votřel, Bc. Český Krumlov
Roman Horák, Jiříkov
Romana Vyčítalová Vyčítalová, Vyčítalová Svitavy
Miloš Kratochvil, Lanškroun
Jana Kittová, Mgr. Jindřichův Hradec
Libuše Skutilová Skutilová, Roztoky
Iveta Velingerová,
Vojtěch Pompa, Vojtěch Koryčany
Roman Dorazil , Krnov
Ctirad Bžoněk, Rohatec
Zuzana Beranová, Beranová Olomiuc
Daniel Šváb, Plzeň
Lucie Koreckova, Koreckova Chrudim
Vladimíra Sýkorová, - Karovy Vary
Libor Vajčner, Rohatec
Ivo Hýža Hýža, Hýža Všechovice
Jan Koňas, OSVČ VLAŠIM
Martin Lukeš , Trutnov
Lucie Ďurčáková, Chropyně
Jiří Blaha , Ing. Kosmonosy
Jan Bainar, Bainar Slatina
Jaroslav Nedvěd, Varnsdorf
Iveta Mlčáková, Holešov
Leoš Dobrotka, Praha
Zdenek Fousek, Cesky Krumlov
Jana Novakova, Novakova Praha
Jitka Sládková, Vrábče
Iveta Chmelikova Chmelikova, Chmelikova Nova Role
Hana Veselá, České Budějovice
Václav Hrudička, Plzeň
Renata Macková, Praha 4
Aneta Hlinčíková, Choceň
Ojuunsuren Prekopova Prekopova, HRANICE NA MORAVĚ
Daniel Fišer , Česká Třebová
Věra Prucková Prucková, Prucková Ostrava
Darina Bubencikova , Pani Karviná
Darina Bubencikova , Pani Karviná
Jitka Faltusová, Mistrovice
Radka Teušlová, Mgr. Karlovy Vary
Ladislav Omámik, Chropyně
Petr Marcin, Hroznětín
Jitka Wesström, Solna Svédsko
Hana Pojerová , Plzeň
Daniela Ungerova Ungerova, Ungerova Mariánské Lázně
Hana Jánošková Jánošková, Jánošková Tábor
Daniela Bujková, Zbiroh
Vladimír Němec , Vysoké Mýto
Jiří Kozelský, Ing. Ostrava
Pavel Boháč, Boháč Krupka
Štefan Krahulec, Ing. Jablonec nad Nisou
Jaroslav Švec, Týn nad Vltavou
Jaroslav Švec, Týn nad Vltavou
Miluše Sandra Krýslová, Klatovy
Roman Stanislav, Bžany
Renata Švandová, Švandová Litomyšl-město
L'udovít Marton, Uherské Hradiště
Pavel Hromek, Pan Džbánov
Andrea Cihlářová, Petrovice u Karviné
Eva Justová, Eva Nové Město nad Metují
Soňa Michálková , Praha
Nikolaj Petruk, Mgr. Brno
Alena Rušitovičová, Baška
Jaroslava Šlahorová , Most
Milan Petřík , Ševětín
Denis Novák, Ústí nad Labem
Zdenka Haladova, Haladova Praha 4
Vladimíra Frendlovská, JUDr. Třebíč
Dagmar Běhalová, Ing. Tovačov
Pavel Maxera, znojmo
Richard Stehlík, Sedlčany
Linda Kostrůnková, Ing. Břežany
Světlana Fendrychová , žena Pilníkov
Jana Fröhlichová, Fröhlichová Bílina
Ludmila Hájková, Mgr. Opava
Jiří Syrový, Heřmanův Městec
Zdeněk Slezák, , Starovice
Vlasta Vránová, Prostějov
Renata Říhová, Sušice
Gabriela Vacková, Praha
Jitka Trlicová, Mgr. Němčovice
Veronika Sedláčková, Ostrava
Stanislav Sekanina, Boskovice
Ludmila Pevná, Ludmila Znojmo
Vladimír Bříza, Ostrava
Petr Ambrůz, Otrokovice
Jana Kaplanová, Praha
Pavla Konečná, Ostrava
Richard Vacek, Kukleny Hradec Kralove
Hana Kolisková, Mgr. Brno
Lenka Vrbová , Znojmo
Viktor PILER, Ing. Sklené nad Oslavou 91
Josef Zemek, Blatná
František František, František Orlová
Josef Zemek, Blatná
Jana Lepoldová, Svitavy
Marcela Votavová, Brno
Lenka Bortlová Bortlová, Bortlová Přerov
Milan Lopatář, Židněves
Magdalena Jakubcova , Znojmo
Irina Khomko , Ing Kladno
Irina Khomko , Ing Kladno
Petra Redova , Bsc Brno
Irena Veselá, Záluží
Simona Jeremiášová , Dolany
Michal Fiala, Ing Kutná Hora
Diana Svitkova, MUDr. Praha 5
Roman Pevný, Znojmo
Michal Petrželka, Bc. Lovosice
Zdenka Ipserova , Praha
Adela Kvitkova , Brno
Josef Závadský, Dolní Benešov
Jana Balcaříková, Mgr. Třinec
Jarmila Klečková , Olomouc
Josef Gabčo, Orlová Lutyně
Karel Kouba, Roudnice n.L.
Jaroslava Matulková , Volyně
Alexandra Jarešová, Praha
Barbora Tellingerova, Praha
Markéta Davidová , Praha
Marek VAlach, Praha
Yveta Milošová, Uh.Hradiště
Naděžda Macková , Praha
Adriena Navratilova, Navratilova Korouhev
Miroslava Habigerová, Rosice
Michal Jůza, Ing. Praha
Erika Packova Packova, Packova Ostrava
Alena Petrovická, Bc. Plzeň
Iva Matošková, Praha
Nikola Hurtová , Litvínov
Pavel Häutler, Olomouc
Magda Váchová, Váchová Zlin
Vladimíra Zahradníková , Rýmařov
Vera Jammazi, Decin
Milan Selucký, Rýmařov
Marie Hufova, Velké Losiny
Vladimír Králík, RNDr. Poříčany
Josef Novák, Stěžery
Anna Šedová, Chrudim
Erika Kubečková, Nový Jičín
Marie Wehrsingrerova, Frýdek - Místek
Pavel Fiala, Brno
Jan Šroubek, Plzeň
Věra Kovárová , RNDr. Tišnov
Jaroslav Bachan, Praha
Večeřa Dalibor Dalibor, Dalibor Veselí nad Lužnicí
Markéta Čepelíková , Praha 5
Naďa Gocalová, Čeladná
Karel Martínek, Jabkenice
Michaela Grmelová, Kamenný Újezd
Marketa Vejvodova, Praha
Marketa Vejvodova, Praha
Miloš Nezbeda Nezbeda, Nezbeda Praha 9
MIROSLAVA SAPÍKOVÁ, JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU
Zdenek Gloger, Gloger Ostrava
Jiří Mičan, Kladno
Jana Bahulíková , Bruntál
Helena Ficbauerová, Chotěboř
Jan Šindler Šindler, Hustopeče nad Bečvou
Zdeňka Králová, - Uničov
Marie Sajičová, - Uničov
Hana Havlíčková, Příšovice
Jana Majerova , Svinařov
Věra Hajná, Hajná Kojetín
Antonín Štaubert, Tupadly
Pavel Zikan, Brandýsek
Barbora Sumpichova, Mgr Pardubice I
Petr Platil, Praha 6 - Řepy
Miloslav Kramný, MUDr. Okříšky
Dagmar Hyblerová, Hyblerová
Vladimír Treml, Klatovy
Eva Papežová, Karlovy Vary
Miroslav Bláha , České Budějovice
Helena Rumpelová, Přerov
Robert Dítko, Český Krumlov
Soňa Jaklová, Dvůr Králové, Zboží 17
Květuše Kubíková Kubíková, Újezdeček
Eva Krewniaková Krewniaková, Chodov
Pavel Kolisko, Brno
Dominika Vrbová, Ostrava-jih
Richard Černý, Ing. Arch. Liberec
Karel Seidenglanz, České Budějovice
Pavel Krapáč, Ing Karlovy Vary
Renata Dardova, Isola Della Scala
Petr Hrbáč , Ostrava
Petra Šešlija , Praha 10 Horní Měcholupy
Radka Rosáková, Ćeská Lípa
Blanka Křešničková, České Budějovice
Dáša Kalousková, Vyškov
Eva Vaňková, Bc. Velké Heraltice
Stanislava Bártová, Karlovy Vary
Oldřich Truhlář, Praha 11
Eva Kremenakova, Praha
Luděk Raška, Samotišky
Václav Korsa, - Cheb
Miroslav Helebrand, pan Jindřichův Hradec m.č. Otín
Ivana Filkova, Filkova Horní Stropnice
Daniel Bušta, Benecko
Eva Ščerbová, Milevsko
Jiří Borůvka, Rosice
Milada Urbančíková, Praha
Patrik Matyášek , JUDr. Brno
Petr Bradáč , Červený Hrádek
Daniela Hrabová, Hustopeče nad Bečvou
Roman Trešo , Nýrsko
Renata Čmeliková Čmeliková, Katusice
Lucie Matošević, Matošević Vejprnice
Miloš Jonák , Plzeň
Michal Macků, Člověk Praha
Alena Quinn, Ing. Nepomuk
Stanislava Urbancová, Jablonec nad Nisou
Alexand Ondriáš, Havířov
Gustav Petrovický Petrovický, Petrovický Plzeň
Jolana Poláčková, Nový Jičín
Smrt Putinovi, RSDr. Gottwaldow
Smrt Putinovi, RSDr. Gottwaldow
,
Josef Horáček , Ivanovice na Hané
,
Dagmar Liznarova Liznarova, Krumvíř
Eva Frančáková, Francakova
Jana Blažková , Vyškov
Zdenka Jachanová, Vysoké Mýto
Markéta Josefusova, Josefusova Kobeřice
Lada Kadlecová, Kadlecová Havířov
Júliana Pešková , Chomutov
Adéla Neumannová , Hlinsko v Čechách
Věra Platilová , Praha
Miroslav Vincenc, Jihlava
Patrik Lazin, Zdíkov
Jan Ševčík, Zahořany
David Horsky, Kamenný Újezd
František Homolka, Kostelec nad Černými lesy
Eva Novakova, Praha
nepodporujete mír, podporujete ruskou agresi a útlak
Milena Nguyen, Třebechovice pod Orebem
František Bína, Praha
Helena Reissová, PharmDr. Kralupy nad Vltavou
Josef Žufánek, Milevsko
Jaroslav Formánek, Pan Kralupy nad Vltavou
Bohuslav Podesva, Podesva Ostrava
Helena Dustirova, Ing Benatky nad Jizerou
Robert Dekov, Očelice
Jaroslav Kren, Jaroslav Klatovy
Viera Borošová, Praha 10
Tomáš Blažek, Ing. Vyškov
Miroslava Sigmundová, důchodce Omlenice Kaplice
Romana Roubíčková, Varnsdorf
Marcela Bouchalova, Frymburk
Eva Šrajerová, Turnov
Zuzana Bízková, Bízková
Zdenka Humpálová, Písek
Jana Lekešová , Mgr. Olomouc
Hana Sirotkova, MUDr Praha
stanislav Krištof, Dobřany
Zuzana Stojanová, Bečváry
Olga Střebická, Znojmo
Martin Sojka, Suchdol nad Odrou
Libuše Čmuchařová, Ústí nad Labem
Jitka Kopčová Kopčová, Kopčová Kopitko1973@seznam.cz
Janka Janotová, Plzeňský kraj
Miroslav Disekz, Pardubice
Jan Vaněk , Oloví
Vlková Blanka, Slaný
Hana Marková, KLatovy
Petra Kvasnovska, Pisek
Jana Poklopová , Praha
Martina Tomášková , Trhové Sviny
Hana Bernovská, Šternberk
Jana Brožová, Kašperské Hory
Renata Stavarkova, Renata Frenstat
Jarmila Krečmanová, Mgr. Horka nad Moravou
Ingrid Himmelova Himmelova, Himmelova Nové Město pod Smrkem
Jan Matějka, Ing. Týniště nad Orlicí
Jiří Fučík, Kopřivnice
Petr Kužma, Pan Plzeň
Alena Pšenková, Zlín
Dagmar Slavínská, Slavínská Frýdlant
Jana HUDCOVA, Prostějov
Petr Karas, Praha
Josef Slavík, BRNO
Lenka Suchanová, Děčín
Ivana Liskutinova, Plzeň
Jan Šíma, doc. RNDr., Ph.D. Soběslav
Jan Nemanský, Frankfurt nad Mohanem
Lenka Šorfová, Lomnice Nad Popelkou
Karel Marek, Klatovy
Ludmila Machová Machová, Machová HORNÍ Řasnice
Ladislav Větvička, 70800 Ostrava Poruba
Eva Klementová, Liberec
Veronika Klementová, Turnov
Martina Vančurová , Hradec Králové, Náchod
Hynek Blaško, Ing., genmjrr. v.v., europoslanec Štrasburk
Michal Oliva, Pan Kladno
Jiří Ševčík , Brno
Bohumil Cikán, MUDr. Stříbro
Eva Žabčíková, Praha
Miluše Nersová, Holýšov
Alena Jakšová, Poříčany
Miloslav Jakš , Poříčany
Miloslav Jakš , Poříčany
Jana Laštovičková , Studénka
Michal Jurnečka , Brno
DOBROSLAVA Pezlarova, Horni Cerekev
Eva Podlipná, Ing. Benešov
Jana Stechova, Stechova Strakonice I
Karel Hajmrle, Inc. PhD Klatovy
Lenka Knoblochová, Kralupy nad Vltavou
Simona Halodová, Kroměříž
Pavlína Rudyová , Horní Počaply
Radka Nejezchlebova, Radka Mohelnice
Martin Riffler, Zvole
Iva Zajicova, Brno
Daniel Holík , Nymburk
Alžběta Prachatická, Praha 4 - Újezd u Průhonic
Jana Benetková, Praha
Karel Mach, Ing. Sušice
Jarmila Červenková , Kandidátka pro rozumné věci Jablonec nad Nisou
Květoslav Jelínek, Přelouč
Šárka Brázdilova, Brázdilova Holešov
Jaroslav Krejčí, Kadaň
Petra Pokorná, Bc. Prostějov
ANDĚLA ŠÍPKOVÁ, CHLUMEC NAD CIDLINOU
Julie Krapáčová, Mgr Karlovy Vary
Julie Krapáčová, Mgr Karlovy Vary
Jiří Kult, bez Žacléř
Černý Rudolf Rudolf, Rudolf Praha
Andrea Kubínová, Chomutov
Lenka Peterková, Chomutov
Miroslav Skála, Ing. Mýto
Miroslav Litomericky, Tachov
Jitka Kabátová, Tábor
Pavel Hanuš, Praha
Miluše Srbková , Česká Lípa
Marcela Kovalová, Smržovka
Robert Zavadil , Most
Milan Krob, Rakovník
Jan Raška , Přerov
Jan Martinek, Trinec
Radka Lesniakova, Most
Miroslav Urban, Lanškroun
Jan Resl , Ing. Turnov
Iveta Valchář Hnilová, Ústí nad Labem
Eva Kolínská, MUDr Praha
Roman Novotný, Most
Jindřich Patka, Jičín
Kamila Černá, Mgr. Holýšov
Daniela Nováková, Most
Jana Galuszkova, Ing. Havirov
Jiří Benda, Jiří Bělá nad Radbuzou
Kateřina Svitáková, Bc. Děčín
Miroslava Langerová, Paní Kašperské Hory
Petra Kelnerova, Most
Jaroslav Kodýdek, Plzeň
Alena Havlátková, Havlátková Háj u Duchcova
Milena Jäckelová , Dětmarovice
Štefan Šallai, pan Vranov
Vlasta Wanková , Praha
Dagmar Kripnerová, Plzeň
Lenka Fadrná, Letovice 67961
Radka Jarošová, Radka Klášterec nad Ohří
Drahomira Barošová, Frydek-Mistek
Jarmila Mariašová , Jistebník
Zdeňka Houserová Kocourková, Svitavy
Josef Hegr, Policka
Jana Novotná Novotná, Novotná Hradec Králové
Ondřej Szabo , Náchod
Stanislav Robenek, Ostrava
Olga Štěpánková , Karlovy Vary
Leona Barcuchova Barcuchova, Barcuchova Lipová
Leona Barcuchova Barcuchova, Barcuchova Lipová
Irena Kubíková, Svatobořice-Mistřín
Milada Petrová , Kopřivnice
Jana Lieberzeitová, MUDr. Budišov
Evžen Nevečeřal, Děčín
Gabriela Flidrova, Hradec Kralove
Jana Spackova, Bílý Újezd
Kamil Adámek, Ostrava
Eva Černohorská, Mladá Boleslav
Radomil Šilhavý, Brno
Božena Baťková Baťková, Baťková Poštorná
Božena Baťková, Dūchodce Břeclav 4
Pavel Krajhanzl, Muž Pardubice
Věra Štěpková , Děčín 27
Josef Radil, Úmonín
Taťána Götzová, Ostrava - Zábřeh
Hana Sovová, Zákupy
Pavlína Kocourková, Ing. Vyskeř
Věra Nosová, Bruntál
Petr Jurčo, Lampertice 219
Michaela Štěpánová , Přibyslav
Jana Nešporová, Praha
Vladka Zrubcova, Praha
Michaela Auerová , Mgr. Horní Beřkovice
Jaroslava Čiháková, Jarka Praha 3
Denisa Čudová , Mgr. Karviná
Patrik Čuda, Karviná
Jana Hošková, Prachatice Ii
Zuzana Jasinková, Brno
Zdenka Sklenářová , Praha
Ladislava Horáková, Úpice
Alena Prošková, Paní Dobroměřice
Lisa Nosková, Praha
Petra Morávková, Plzeň
Václav Černín, Ing Hradec nad Moravicí
Vladimír Sláma, Nefašista Plzeň
Lucie Krejčíkova, Louny
Kamila Bankova, Praha 4
Jiří Němec, Ing. Ostrov
Jaroslav Krejčík, Jimlín
Lumír Žila, MUDr. Praha
Josef Zimmermann, Kutná Hora
Jana Hlatková, Jana Ostrov
Tomáš Veselý, Ing Praha
Dalibor Rose, Ph.D. Praha
Petr Gasch Gasch, Gasch Pribram
Lenka Špůrková, Zubří
Ivana Herudková, Ostrava
Jiří Němec, Ing. Ostrov
Pavel Bernášek, Praha
Michaela Janíková Janíková, Ostrava
Antonin Spirit, PRAHA
Tomáš Hanuš , Valtěřice
Monika Vi, Roštín
Miroslav Zatřepálek, Jihlava
Luba Novotná, Praha 9
Hana Hrubešová, Horažďovice
Milan Stříteský, Lužec nad Cidlinou
Oldřiška Snášelová, Cerhovice
Jaroslava Richterová, Mgr. Praha
Ondřej Brandejs, Holohlavy
Eliška Šedová, Vrchlabí
Gabriela Jandová, Kroměříž
Marcel Bartoš, Frenštát pod Radhoštěm
Jaroslav Janek, Týn nad Vlravou
Zdeňka Kamená, Mikulov na Moravě
Soňa Peková, MUDr., PhD. Pchery
Zdena Palatkova , Litvínov
Josef Schöndorf, Jablonné nad orlicí
Jan Waldmann, Přeštice
Helena Wallová , Jindřichův Hradec
Jana Řičánková, Ústí nad Labem
Gabriela Jandová, Kroměříž
Petr Marvan Marvan, Marvan Litvínov
Pavla Kostelecká , Mgr. Litvínov
Petr Beran, Beran Ledeč nad Sázavou
Petr Beran, Beran Ledeč nad Sázavou
Pavel Humeňuk, Červený Kostelec
Roman Dlapa, Praha 5
Jiří Šeba, Blovice
Jan Čáka, Příbram
Simona Stachovičová, Podivín
Jana Spirit, Praha
Oldřich Lukáš, Ing. Plzeň
Jan Tater, Praha
Alena Hubená, Strakonice
Ivan Hubený, Strakonice
Martin Hubený, Strakonice
Jiří Trnka, Bystřice nad Pernštejnem
Hana Marešová, Praha
Jan Fábry, Svádov
Josef Pepa Nos, Kutná Hora
Jana Palmová , Frenštát pod Radhoštěm
Věra Maděrová , Turnov
Tomáš Bláha, Český Krumlov
Tomáš Bláha, Český Krumlov
Soňa Golasová, Brno
Petra Timurová, Chodov
Dušan Vymazal, Brandýsek
Martina Karoliová, Trutnov - Libeč
Petr Posledník , Praha
Robin Rozehnal, Praha 4
Michael Dražan, ing Praha 11
Hana Kubicová, Bc. Brno
Eva Zámková, Bc. Praha 7
Eva Lachoutová , Karlovy Vary
Miroslav Hajšman, Ing. Ph.D. Plzeň-Lhota
Markéta Pospíchalová, Nížkov
Jana Pavlovová,
JAN RUZICKA, ING LIBEREC
Norbert Naxera, JUDr. Přeštice
Martin Moučka, Znojmo
Eva Zichova Zichova, Stříbro
Renata Lorincova, Vysoké Mýto
Karel Neuschl, Nový Jičín
Irena Šmajstrlová, Životice u Nového Jičína
Zdeňka Koutná, Ing Jablonec nad Nisou
Nikol Svarovská ,
Šárka Šikrová , Ratíškovice
Lukáš Altner, Praha
Silvie Hlaváčová ,
Petr Trübenekr, Lazne Belohrad
Petra Němcová, Světlá nad Sázavou
Pavel Šťovíček, Chřibská
Pavel Šťovíček, Chřibská
Milada Pokorná, Milada Chomutov
Pavel Tengler, Březová-Oleško
Karel Lachout, Karlovy Vary
Vladislav Pešata, Vladislav Netvořice
Jaroslava Smreková, Jaroslava Bílovec
Lenka Hrbová, Bc. Nová Ves u Chotěboře
Jiří Havel, Praha
Karel Holub, Bc. Nové Město Na Moravě
Helena Marunova, Praha
Vilém Černohorský, Ing. Heřmanův Městec
Květoslav Jelínek, Květoslav Přelouč
Jakub Stavinoha, Praha
Hana Kloučková, Bc Kamenný Přívoz - Praha-západ
Lucie Marečková, Liběchov
Růžena Duchková, Česká Kamenice
Aurelie Pindorová, Ostrava-Poruba
Michaela Sabolová, Brno Líšeň
Petr Viktorin, Běstovice
Jirina Komorova, Mezibori
Zdeněk Vavroušek Vavroušek, Vavroušek Vamberk
Maria Vaňková, Roudnice nad Labem
Petr Šírek, Ing. Náměšť nad Oslavou
Anna Suchá, Jaroměř
Jaroslav Horník, Plzeň
Jiří Duda, Nymburk
Martin Rezek, Blatná
Milan Jarý, Brno
Jindřiška Drahotová, Jindřiška Mladá Boleslav
Josef Karásek, Ing Dubí
Jaroslava Malá, Bavorov
Rudolf LEDER , Chomutov
Stanislav Vlasák, Kladno
Michal Kliud, Žatec
Tomáš Chmela, Praha
Jana Stránská, Důchodce Ostrov nad Ohří
Andrea Andrejší, Přerov
Lukáš Hnídek, Velké Hamry
Radka Devendra, Praha
Michaela Ondříčková, Praha 3
Pavla Faulová, Praha
Petr Vaňous, Heřmanův Městec
Václav Mlch, Kladno
Kristýna Černovská, Cheb
Daria Černovská, Kristýna Cheb
Radmila Pokorná, Liberec
jaroslav otava, Praha
Pavla Dvořáková, PhDr Písek
Petr Kendziura, Litvinov
Ivan Hradec, Praha 5
JAN PRETSCH, OPAVA.
Marta Kotvová, Lom u Mostu
Zuzana Rounová, Praha 8
Petr Bohuslav, Petr Sadov
Jiří Ringelhán, Horoušánky
Karel Popper, - Litoměřice
Dagmar Hrubcova, Ing. Praha
Jaroslava Louženská, Mgr. Písek
Jaroslava Zlatohlávková, Vodňany
Vladimír Janata, Pardubice
Helena Šppačková, Praha
Monika Chylíková, Mirotice
Jana Bělehrádková , Písek
Lenka Hošková, Zdiby
Nikol Hanzlová, Nikol Písek
Milan Dlouhý, Dlouhý Sedmihorky
Jana Šenkýřová, Most
Světlana Nollová , Kroměříž
Soňa Wodecka, Praha
Erika Malířská, Ing. Písek
Dáša Hájková , Mgr Písek
Drahomíra Stránská, Teplice
Jiří Hamouz, Ing. Libochovičky 16, 273 42 Stehelčeves
František Mrázek, Liberec
Marcela Dadučová, Chomutov
Věra Jelínková, -- Ostrava - Poruba
Boris Jaroš, Boris České Budějovice
Dita Bavorová, České Budějovice
Iva Svobodová , České Budějovice
Martin Jíra, Martin M. Horákové
Petr Dymáček, Ing. Ph.D. Brno-Ivanovice
Lenka Slavíčková, Katovice
Lenka Kvapilová, Šternberk
Zuzana Spurná, Bor
Tereza Jiranová , Strakonice
Petr Pajdlhauser, Jinočany
Marie Zlatova, Světlá nad Sazavou
Marie Zlatova, Světlá nad Sazavou
Ludmila Matoušková, Bc. Strakonice
Stanislav Matoušek, Strakonice
Miloslava Štěpánková, Neratovice
Jaroslava Dostalová, Šlapanice
Zikmund Urban, Ing. Mirovice
Zdenek Machnik, Písek
Renata Hartmanová, Mgr. Praha
Iveta Schneiderová Schneiderová, Karlovy Vary
Petr Dvořák, České Budějovice
Jarmila Dvořáková, České Budějovice
Jana Klimešová, Bludov
Jana Vlaschinská , Olomouc
Stanislava Krejčová , Strakonice
František Zuska, Praha
Jana Rašťáková, Přerov
Jana Karásková, Rokytnice nad Jizerou
Marta Kejíková, Vyškov
Jana Faksová, Opava
Eva Uhlířová, Klíny
Zlata Jedličková, Uhelná Příbram
Vojtěch Ady Ady, Ady Břehy
Vojtěch Ady Ady, Ady Břehy
Ilona Valentova, Ilona Kostelec nad Černými lesy
Radek Čejka, Kdyně
Lenka Dokoupilová, Krásné
ADOLF KÁMEN, České Budějovice
Simona Pospichalova , Uhelná Příbram
Lenka Dokoupilová, Krásné
Petra Pidrmanová , České Budějovice
Jaromír Binnhack, Strakonice
Radmila Kranichová , Kralupy nad Vltavou
Marcela Šrámková, Marcela Praha 6 - Bubeneč
Antonín Winter, Rokytnice nad Jizerou
Zdeněk Kotyza, Šardice
Ladislav Kovac, Kovac Zdice
Romana Petirová, Trutnov 1
Marian Tobiáš, Jilemnice
Alois Vyroubal, Ing Rožnov pod Radhoštěm
Ivan Doležal, Vrchlabí
zdeněk buchar, martinice v krkonoších
Petra Kubíková, Přerov
Jana Terelová, Mgr. Domažlice
Zdeňka Rambousková, Praha 6
Drahomír Smejkal Smejkal, Sloup v Mor.krasu
Natálie Faltysová, Natálie Zdechovice
Valeria Rabatinová, Frýdek Místek
Jan Malý, Čkyně
Martina Umlaufova, Police nad Metuji
Jan Havlátko, Háj u Duchcova
Jaroslav Vik, Hostinné
Jiří Hanuš, Doksy
Milan Daniel, Chrudim
Jarka Danielová, Chrudim
Jindřich Dziuba , Ing Jáchymov
Jarda Hajek, Praha 10
silvie pawlusova, Bílovec
Ivona Vlčková, Bc. Bílsko
Milena Bystřická, Plzeň
Zuzana Kadlecova, České Budějovice
Helena Studničková, Praha 9, Kbely
Ivana Nováková, Ivana Klášterec nad Ohří
Petra Scholzova, Bc. Praha
Petra Scholzova, Bc. Praha
Josef Vilím, Ing. Ostrava
Miroslav Juroška , Ostrava
Jakub Vohnout, Nové Jirny
Lucie Vohnoutová, Nové Jirny
Miloslav Nemeškal, Brno
Strnadová Strnadova, Liberec
Petr Lapeš, Brno-Ivanovice
Michaela Vnoučková, Rokycany
Jaromír Němec, Ostrava
Zdeněk Hanzlík, Praha
Miroslav Juroška, Ostrava
Jolana Lašová , Lipová lázně
Daniela Havlíková, Rokytnice Nad Jizerou
Marie Linhartová, Mgr. Sázava
Miroslava Scholzová, Rožnov pod Radhoštěm
Taťána Rudolfová,
Bronislav Horák, miroslava Rožnov pod Radhoštěm
Jaroslav Nápravník, Pacov
Martina Ulrichová, Velký Újezd
Světlana Vojtek, Vrané nad Vltavou
Marie Šabinská, Prostějov
Luboš ŽIŽKA, Brno
Jarmila Madejová, Jarmila Praha
Pavel Řeřicha, Suchomasty
Petra Řezníková , Strakonice
Pavel Laník , Ostrava
Eva Kostková, Vendryně
Eva Kostková, Vendryně
Věra Petráková , Chomutov
Jana Sůvová, Čtyřkoly
Marek Sůva, Marek Čtyřkoly
Karla Veselovská, Přerov
Šárka Vondrášková, Praha
Dagmar Celbova, České Budějovice
Roman Šimek, Dvůr Králové nad Labem
Libuše Šimková, Dvůr Králové nad Labem - Zboží 31
Dagmar Žďårská, Vrchlabi
Vladimir Žďårský, Vrchlabi
Karel Pavelka, Pavelka Zákupy
Radim Kubik, Mosty u Jablunkova
Arnold Grega, Ing. Praha 10 - Hostivař
Vladimira Milotová , Praha
Vladimira Milotová , Praha
Martina Náhlovská, Mgr. Kralupy nad Vltavou
Světlana Kyseláková , Dačice
Světlana Kyseláková , Dačice
Vlastimil Dobeš, Valašské Meziříčí
Josef Novotný, Tábor
Jana Novotná, Tábor
Monika Langová , Mgr. Starē Město
Zdeněk Buryšek, Lipovec
Jan Fárek, Bohumín
Pavel Holý, Frýdek-Místek
Alois Vyroubal, Ing Rožnov pod Radhoštěm
Milan Hrúz, Český Těšín
Monika Spurná, Mgr. Šternberk
Pavel Hildebrand-, bez titulu ČESKÁ TŘEBOVÁ
Blanka Šťovíčková, Brno
Anna Pfeifer, Mgr Břeclav 4
Věra Ledvinová, Ledvinová Starý Bydžov
Marta Máchová, Mgr. Vratimov
Marta Máchová, Mgr. Vratimov
Jan Evans, Valašské Meziříčí
miroslav stovicek, ing brno
Ivan Varga, Ivan Roudnice nad Labem
Miroslav stovicek, ing brno
Jiří Žižka, Písek
Petra Houserová, Praha
Petr Kafka, Litvinov
Monika Papillier, Boskovice
Vladimír Jirásek, Lázně Bohdaneč
Ivana Babková, Mgr. Týniště nad Orlicí
Milan Boubín, Praha
Kamila Maturová, Jablonec nad Nisou 1
Samuel Sedláček, Krnov
Martin Brabec, Litoměřice
Petr Kubíček, Petr Příbram
Václav Šindelář, Říčany
Lenka Navrátilová, DiS. Praha - Suchdol
Blanka Gubánová, PhDr. Praha 9
Jaroslav Kousal, Desná v Jizerských horách
Jan Nožina, Lenešice 43923
Kateřina Venderová , Most
Alena Smejkalová, Brno
Helena Hubená, Jihlava
Jitka Šavrdová, Praha 4
Pavla Eiselová, Praha 5
Jiří Kňourek, Miletín
Jiří Havelka, Brno
Petra Vávrová, Most
Karel Báírtů, Dačice
Juraj Eisel, Ing. PhD. Praha 5
Vojtěch Král, Praha
pavel sedlak, praha
Marcela Samkova, Mgr. Ústí nad Labem
Pavlina Kroupova, Prostejov
Petr Háčka, brno
Eva Jelínková, Lysá nad Labem
Kateřina Kožiolová, Plzeň
Martina Podešvová, Martina Zlín
Robert Eisel, Blatná
Petr Nutil, Jihlava
Jana Barborová, Praha
Věra Coufalovavera79@seznam.cz , Střeň
Jana Láznická, Brno
Andrea Schilbachová, Mgr. Ostrava - Moravská Ostrava
Dagmar Černá, Brno
Magda Vysoudilova, Stavenice
Lenka Zpěváková, Záluží
Dan Štěpánek, Ing. Praha
Anna Čuprová, Mgr. Prušánky
Jiří Šifalda, Ing. Chomutov
Marie Vacková, Žatec
Květoslava Indráčková, Ostrava-Poruba
Bronislav Foltýn , Olomouc
Jan Varga, Hrádek nad Nisou
Karel Novák, Karel Praha 5
Jan Varga, Hrádek nad Nisou
Jana Smolinská, Lelekovice
Pavel Vymětal, Kroměříž
Milan Smolinský, Lelekovice
Jiří Pavel, Praha 9
Tomáš Vomáčka, Nové Město nad Metují
Jaroslav Trávníček , Ong Ing.arch.Doc.
Pavlína Mensová, Horní Beřkovice
Josef Mensa, Horní Beřkovice
Lenka Salabová, Rohatec
Helena Barcalová, Praha
Václav Konvalinka, okr. Cheb
Miluše Ponzerová, ing. Praha
David Pospíšil, Drmoul
Gabriela Churová, Ing. Frýdek-Místek
Jana Bohmová , Volary
Jitka Tresová, Praha
Ludvík Smýkal, Praha
jaroslav příhoda, Sušice 34201
Eva Pořízková, Buková
Karel Nehyba, Žirovnice
Miroslav Mařík, Blatná
Oldřich Rambousek, Praha 6
Karel Vališ, Uherské Hradiště
Věra Sojková, Ing. Brno
Miloš Trykar, Kly
Eva Vaňková, Mgr Rychnov nad Kněžnou
Karel Šichtař, Bučovice
Jaroslav Volf, Kralupy nad Vltavou
jiri pribyl, libochovice
Jaroslav Volf, Kralupy nad Vltavou
Lenka Janíková, Praha
Miloš Kosík, pan Karlovy Vary
Ilja Mareš, Rychnov nad Kněžnou
Ivona Kucerova, Ing. Trojanovice 816
Jana Tomešová, Praha
Olga Smítalová, Brno
Kateřina Skuhrová, Bc. Praha
Marek Žilinský , Valašské Meziříčí
Lenka Kubíčková, Zlín
Jana Korandová, Lužany
Vladimír Komárek, Hradec Králové
Naděžda Hyndrakova, Nada Praha 17
Pavel Krejčí, Mgr. Jablonec nad Nisou
Zdeňka Hulová , Ostrava
Jiří Buzický, MUDr. Velké Popovice
Bohumír Spurný, pan Šternberk
JIŘINA PROUZOVÁ, PRAHA
Jitka Bžoňková, Rohatec
Vit Popelka, Příbor
Markéta Šarkoziová, Albrechtice
Radek Machytka, Františkovy Lázně
Markéta Korpasová, Ostrava
Petra Navrátilová, Most
Anna Biersacková, Brno
Markéta Korpasová, Ostrava
Jana Mikešová , Paní Chlumec
Jan Biersack, Brno
Jan Biersack, Brno
Milan Smutný, Most
Petra Hrehová, Bc. Pardubice
ZDENĚK KOTLAN, HOLÝŠOV
Jan Klíma, ing Brno
Martin Šeplavý, Brno
Jiří Paukner, Praha
Ladislav Smejkal, Křešice
Markéta Šarköziová , ORLOVÁ
Jarmila Dobešová, Bludov
Petr Komers, PhD. Praha 5
Bohumír Glembek, Ing. Ústí nad Orlicí
Simona Komersová, Mgr. Praha 5
Luboš Smutný, Rudka 150
Irena Nováková, Ing. Choceň
Josef Svatoš, Josef Hrdějovice
Frantisek Vykydal, Jaroměřice u Jevíčka Česká republika
Karel Klinkáček, České Budějovice
Aleš Trnka, Vejprnice
Iveta Chvalová , Most
Josef Humpolec, Neratovice
Helena Urbanová, Nové Město nad Metují
jan grim, Police nad Metují
Oldřich Ratzek, Tachov
Blanka Takáčová, Kunětice
Miroslav Hejl, Vamberk
Pavel Takáč, Kunětice
Jan Kučera, Choceň
Vítězslav Smékal, Světlá
Raduli Hricova, Raduli Kotvrdovice
Helena Konstacky, Mgr Sumperk
Markéta Kubáňková, Amálie Zeleneč v Čechách
Bohuslav Ludvik, Mgr. Osové
Iveta Justová, Nyklovice
JIŘÍ FIŠER, Kladno
Katarína Červenková, Praha
Dušan Matoška, Praha
Irena Conradova , Bystřice nad Pernštejnem
ALEXANDR NIKOLSKÝ, PRAHA
Blanka Helclová, Varnsdorf
Soňa Kovářová, Ivanovice na Hané
Renáta Lejsková, Strakonice
Radek vald, Radek Znojmo 4
Soňa Záleská, Brno
Jarmila Stibalová Šnoblová, Broumy
Iveta Mykyskova Mykyskova, Mykyskova Ostrava
Iveta Přikrylová, Nezamyslice
Hana Jílková, Jílková Staříč
Jana Fenyková, Zamel
Eva Sedláčková, Brno
Jana Klapilová, Leskovec nad Moravicí
Pavlina Obrovská, Praha
Linda Vobořilová, Bc. Litvínov
Petra Petra, Praha
Dagmar Rousová, Kuřim
Monika Kužmová, Ostrava
Jiří Kaňka Kaňka, Kaňka Pelhřimov
Šárka Nováková, Praha 5
Monika Černá, Černá Opava
Dana Zedeková Zedeková, Zedeková Troubsko
Tomáš Černoch, Ostrava
Aneta Pustková, Nový Jičín
Zdeněk Horák , Suchdol nad Lužnicí
Patrik Kotas, Krhová
Markéta Káplová, Nová Ves nad Lužnicí
Hana Bolckovq, Hana Valašske Meziříči
Zdeňka Bendová, JUDr Žerotín
Jaroslav Klíma, Kotvrdovice
Miluše Čechmánková Čechmánková, Čechmánková Dolní Bečva
Jaroslav Loudil, Ing. Plzeň
Libuše Rezková, Suchá Loz
Vlasta Řiháčková, Prušánky
Petra Židková, Frýdek-Místek
Lenka Peterková, Milín
Alena Mešková, Frýdek.Místek
Veronika Veselá, Žabčice
Jaroslava Zvolska, Kolin
PAVOL ANDEL, LITOMĚŘICE
Eva Handlova, Široká Niva
Vladimír Milis, Ing Uh. Hradiště
Anna Sílová, Praha
Josef Balatka, zasloužilý důchodce a veterán Plavy - Haratice
Lenka Halamková, Děčín
Marie Jašíčková, Horní Lipová
Petra Lukešová, Horažďovice
Ivana Gálová, Gálová Dambořice
Simona Mořkovská , Valašské Meziříčí
Marie Hasnaoui, Bystřice pod Hostynem
Jaroslav Adam, Liberec
Lubomír Vacek, Slatina nad Úpou
Ivana Šidíková, Ing. Brno
Iva Kubíková, Opolany
Žaneta Honková, Brno venkov
Anna Hulová, Staříč
Kateřina Bužková, Kyjov
Jana Baiglová , Brno
Ivana Hovězáková , Klobouky u Brna
Ivana Hovězáková , Klobouky u Brna
Naděžda Hladišová, Mgr. Hlučín
Irena Hrbková , Nový Knín
Blanka Bírešová , Roznov pod Radhoštěm
Eva Parizkova , Bukovice 18
Helena Zitová, Praha 4
Veronika Papezova, Veronika Praha
Klára Šimáčková, Milovice
Rostislav Fabián , Krhová
Vlasta Jancarova, JUDr Praha
Marie Uhlířová, Praha 11
Luděk Boháč, Ing. Ostrava
Marie Uhlířová, Praha 11
Zdena Brožková, Orlová
Hana Frydrychova, Sternberk
Jan Nedorostek, pan 75301 Hranice
Jaroslava Kajerová, Praha
Michal Stránský, Chotětov
Kateřina Nováková, Praha
Dalibor Veselý, Valašské Meziříčí
Ondrej Coufal, Ondrej Opava
Miloslava Čmejrková , Kolín
Helena Jirásková, Bělá
Zdeňka Blahynková, Čeložnice
Zdeňka Blahynková, Čeložnice
Vitezslav Podivinsky, MUDr. Svitavy
Erika Pustková , Frýdek-Místek
Marcela Kordova , Plzeň
Jana Layerová, Planá
Jiřina Malíková, Praha
Robert Bittmann, pan Nový Jičín
Hana Kučerová, Hana Brno
Romana Rasova, Romana Velké Heraltice
Anna Petříčková, Praha
Václav Duda, Ostrava
KAREL ŘEHOŘ, Třebechovice pod Orebem
Miloň Terč, MgA Písek
Marek Dittrich, Milovice
Stanislav Pala , Prosec
Milan Grim, Bukovice
Hana Boušková , Česká Třebová
Hana Boušková , Česká Třebová
Taťjana Kubečková, Kubečková Ostrava
Miroslav Raindl, Mgr. Hranice
František Postupa, Chrudim
Naděžda Musilová, Nosislav
Richard Jureček, Velké Heraltice 197
Svoboda Jiří Jiří, Jiří Praha 9
Jana Hlavatá , Hradec Králové
Iveta Hlaváčová , Praha
Petr Šesták, JUDr. Praha
Libor Buchta, MgA. Zlín 1
Irena Klimešová, Veselí nad Moravou
Hana Zvěřinová Zvěřinová, Znojmo
Jana Damianová, Křinec
Marie Sedlakova, Sumavske hostice 76
Taisha Tauma, Jihlava
Ludmila Fischerová, Praha
Alens Kocandova, Ing Praha 10
Taťána Sačková, Taťána Karviná-Ráj
Renáta Vojnová, Renáta Brno
Hana Čtvrtečková, důchodkyně Nové Město nad Metují
Jana Kloudová, Nový Rychnov
Hana Šaravinova , Praha
Zina Willertova, Brněnec
Milan Jurčák, Česká Ves
Jana Zocherová, Chomutov
Evžen Novotný, Novotný Police nad Metují 1
Gina Horylová, Čeladná
Petr Sedloň, Žamberk
Jiří Jelínek, Ing. Liberec
Jiří Němec, Ostrava
František Opluštil, Ing., CSc. Kobeřice u Brna
Alexej Mikulášek, PhDr., PhD. Tuchoměřice
Martin Klouda , Nový Rychnov
Jana Nová, Neratovice
Libuše Vondrášková, Mgr. Diváky
Jaroslav Pitrmoc, - Krnsko
berka jiri, brno
Eva Zoubkova, Dobříš
Libuše JAníčková, Olomouc
Zdeněk Kocman, Havlíčkův Brod
Svetlana Kováčiková, Ing, PhD Praha
Iveta Svobodová, Klatovy
Mario Jaňak Jaňak, Ostrava-město
Julie Karlovská, Plzeň
Marie Magdalena Novakova, Praha
Sabina Krizova, Plzen
Antonie Harazimová, Kralovice
David Škodný, Lázně Bohdaneč
Vladimír Helsner, Ing. Ostrava
Jindřich Sládek, Pardubice
Vladimír Dražan, Ingt. Plzeň
Zdeněk Bubník, Praha
Anna Hykšová, Česká Lípa
Sofia Angelidu, Brno
Jarmila Fošumová, Rychnov nad Kněžnou
Jana Suttel, Praha 3
Zdeněk Halabica , Ostrava
Milan Pšenica, Pan Nový Jičín
Alena Ulmański Čížková, Karviná
Pavel Charouz, Hrušová
Pavel Charouz, Hrušová
Karel Lippmann, Mgr. Ceske Budejovice
Karol Kočárek, Ing Chabařovice
Miroslava Nrizova, Praha 4
Václav Mašek, Protivín
Dana Matoušová, Praha 5
Palacký Jan, Ostrava
Eva Litomiska , Smirice
Kalikratis Filipidis, Mukařov
Jiří Volek, Ing. Prostějov
Iveta Fajglová, Ing Choceň
Miroslav Vilšer, Ostrava - Dubina
Jan Zelený, Ing. Praha 7
Jaromír Šťastný, ing. Vítkov
Stanislava Schwarzkopfová, Svitavy
Miroslav Fojt, Trebic
František Ladžon, ing České Budějovice 11
iveta šugarkova , ing janovice
Radek Drápal, Cetkovice
Richard Větrovec, ing. Praha-Žižkov
Robert Koperdák, Veliny
Oldřich Židlík, Ing. Havlíčkův Brod
Josef Hrádek, Přeštice
Kateřina Růžičková, Bc. Brno
Marcela Ševečková, Ing. Nýdek,okr. Frýdek-Místek
Simona Šnajdrová, Ostrava
Václav Ševčík , Mariánské Lázně
Simona Brantlová, Ing. Praha
MIROSLAV KOUPIL, Olomouc
Pavel Kopecký , Slatiňany
Jan Horáček, Rožnov pod Radhoštěm
Olga Jiřičná, Jablonne nad Orlici
Vladislav Hutský, Rebešovice
Sylvie Krabicová, Rožnov pod Radhoštěm
Radek Kvasnička, Světlá Hora
Tamara Dřevikovská, Praha 1
Libor Kyba, Počátky
Miroslav Povolný, Ing. Počátky
Petr Hrnčíř, Hořepník
Rostislav Matušek, Šumperk
Pavel Řezníček, Horaždovice
Václav Princ, Ing. České Budějovice 1
Dušan Klindera, Praha 6
Zdeněk Weis, Ing. Kralovice
Jiří Koníř, Pardubice
Jitka Purkertová, Mohelnice
martin konečný, mudr karvina
Jaromír Čejka, Olomouc
Pavel Braniš, Ing. Praha
Jolana Lucová, Mgr. Olomouc
Václav Vorm, Praha
Štefan Haviar, důchodce Holešov
Bedřich Pavelka, Napajedla
Taťána Vacková, Taťána Jilemnice
Jiří Miklík, MVDr. VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Dušan Marik, Tábor
Eva Polívková, Dolní Žandov 333
Tomas Pavek0, Semice
Pavel Pipal, Pelhrimov
Jozef Krnáč, PhDr. Nové Zámky
Tomáš Kořínek, Rožnov p. Rad.
Miroslav Vacek, Jilemnice
Jan Čermák, Křešice
Jiří Duda Duda, Nymburk
Miroslav Vacek, Jilemnice
Stanislav Roháček, Žatec
Antonín Jeřábek, Jeneč
Jan Dobiáš, Ostrava
Václav Chládek, Vqalašské Meziříčí
Jan Šimáček , Praha
Oldrich Humpolec, Hluboka nad Vltavou
Hana Řezníčková, Horažďovice
Hana Miřátská , Golčův Jeníkov
Bohumil Holakovský, Golčův Jeníkov
Pavel Holakovsky, Golčův Jeníkov
Zdenka Kubíčkovæ, Neplachovice
Jiří Moravčík, hippies Uherské Hrafiště
Miroslava Sukeníková, Ing. Opava
Darja Marešová Jirků, RND. Jablonec nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou)
Petr Vosecký, Poříčany
Jan JAKUBEC, Turnov
Petr Doubek, Tábor
Milan Hojgr, České Budějovice
Bohumila Medková , Ing. Mgr. Kornatice
František Remiáš, Mgr Nedabyle
Miloslav Hora, Praha
Václav Petr, RNDr. Praha 10
Martin Procházka , Brno
Irena Drábková, Praha 10
Jan Novotný, Přerov
Zdeňka Procházková , Brno
Jana Dudová, Úvaly
Václav Česák, Starý Smolivec
Karel Schuch, Ing., Mgr. Starý Jičín
Martin Vosáhlo, Ing. Praha
Petr Pometlo, Ing. Mnichovo Hradiště
Robert Voska, Praha
Pavel Růžička, Ing Praha
Vladimír Pipal, Ing. Praha 10
Zdeněk Matula, Ing. Znojmo
Václav Potoček, Ing. CSc. Praha
Vlastimil Valenta, Ostrava Poruba
Pavel Šorčík, nučice 41 praha východ
Miroslav Chovanec Chovanec, Ing. Košátky
Petr Dočekal, Praha 9
Danuta Matulova, Brno
Luděk Mikšík, Pačlavice-Lhota
Pavel Zdeněk, Pardubice
Jiří Děrgel, Mgr. Rychvald
Roman Laurenc, Praha4 Chodov
Andrea Šimečková, Mgr. Zlín
BARBORA MOŠŤKOVÁ, KROMĚŘÍŽ
Jiřina Gyárfásová , JUDr. Praha
Vladimír Kováčik, Praha / Tokio
Zuzana Capkova, Ing. Sobeslav
Petr Zatloukal, Ing. Žďárná
Kamil Strnad, Jistebník
Zdeňka Doležalová Faktorová, České Budějovice
Eva Přikrylová, Přerov
RENÁTA PŘIBYLOVÁ, Brno-střed
Nataša Stäheli, Bozkov
Peter Hrádza, Bratislava
Dana Kratochvílová, Mgr. Praha 13
Jiří Vodička, Ing. Liteň
Vladimír Souček, Mgr. České Budějovice
Petr Janota, Lipník nad Bečvou
Vladimír Mašek, Praha
Jiří Dobruský, Všenory
Jaroslav Šťastný, Kladno
Josef Šilhavík, Uherské Hradiště
Ivo Matějček, Dubicko
Veronika Piskorová, Mgr, Zvánovice
Jitka Horáková, Havlíčkův Brod
Jiří Horák, Havlíčkův Brod
Josef Nebřenský, Praha
Hanuš Weil, Uherské Hradiště
Jiřina Vyhlídalová, Mrákotín
Helena Bajgarová , Bohumín
Tomáš Roll, Hradec Králové
Martin Keberle, Brno
Josef Poslt, Praha 9
Jiří Hečko, Havířov
Jaroslav Mikulík, PhDr. Uherské Hradiště
Aleš Divák, Ing Ostrava
Petr Novák, Praha 4 Krč
Rostislav Sahulka, Kuchař
Karel Duras, Ing. Praha
Jaroslav Pospíšil, Ing. Veselí nad Moravou
Lucie Švecová, Děčín
Bohumil Holakovský, Golčův Jenìkov
Blanka Procházková, Mostu
Jana Kopáčková, Slavičín
Jiří Plachý, Zlín-Malenovice
Vladimír Hošek , Chomutov
Jan Matoušek, Bohutín
Ludvik Vinzens, Ludvik České Libchavy
Marian Nováček, Ing. Třebíč
Ferdinand Überall, Praha 5
Jan Horňák, Archlebov
Jaroslava Špačková, Teplice
Petr Kosař, Ing. Netolice
Zdeněk Juříček, Ing. Bruntál
Jana Seligerová, Teplice
Lubomír Novotný, Havířov
Jitka Kotuličova, Milovice
Siňa Bodnaruková, Zabrušany
Petr Dolínský , Tachov
Jana Jadviszczokova, Třinec
Čeněk Pivoňka, Lipová lázně
Lubomír Maren, Ostrava
Harald Košvanec, Přestanov
Helena Zaveska, Mladá Boleslav
Aleš Teplý, Jihlava
Rudolf Jadviszczok, Třinec
Josef Mucha, Tachov
Jaromír Vymětal, pan Kojetín I-Město
Milena Jandová, Stříbro
Marie Hruštincová , Sokolov
Petr Anděl, MUDr.,PhD. Kopřivnice
Vladimír Hradec, Praha
Helena Boudná, Vyškov
Marie Lachoutová, Neratovice
Pavel Nowak, Praha
Petr Hron, Tabor
Miroslav Štráchal, Ústí n. L.
Jiřina Procházková, MUDr Brno
Jiří Matoušek, Dolní Dobrouč
Pavel PLAČEK, Česká Lípa
Martin Wertheim, Lázně Toušeň
Milan Ondroušek, Důchodce Polička
Milan Procházka, Hodonín
Marie Fabriková, Uničov
Eliška Šimanovská, Plzeň
Petr Fialek, Loštice
Jitka Kirchnerová, Brno
Zdeněk Pražák, Bc. Ostrava
Milan Řiháček, Brno
Aleš Hodina, Ing. Starý Plzenec
Eliška Moricová, Ostrava
Jaroslava Raušerová, Mgr. České Budějovice
Stanislav Nezval, Ing. Brno
Zdeněk Řanda, doc.Ing.DrSc. Kladno
Pavel Mojescik, Kolin nad Rynem
Aleš Kosmák, Chotovice - Nový Bor
Zdeněk Staněk , Ing Horní Bludovice
Eva Frýdová, Roudnice n/lab
Josef Mičks, Ostrava
Vladimír Holiš, Bc Hodonín
Pavel Všetíček, Šumperk
Jitka Schmittová, Smržice
Alena Myslíková , JUDr. Příbram
Jitka Linková, Mgr Zlín
František Konečný, Tábor
Zlatuše Hokynářová, Teplice
Pavel Všetíček, Šumperk
Petr Porš, Uherský Brod
Libuše Zabloudilová, Krupka
Jiří Vondrák, Praha
František Ježek, Ing. Příbram
Pavel Všetíček, Šumperk
Roman Smetana, Bystrovany
Michal Novotný, ing. Praha
Zdenka Kunčická, Lipník nad Bečvou
Antonín Šauer, MUDr Jílové u Prahy
Petr Šťástka, Praha
Tomáš Seko, Teplice
Petr Stauber, RNDr. Staňkov
Václav Chlanda, Lenora
Anna Kafková, Strakonice
Jaroslav Doubrava, Telnice
Jiří Skála, Uherský Brod
Čestmír Punčochář, Praha 8
Vlastislav Špička, Praha 6
Břetislav Krejčí, Kunovice
Eva Hrušková, ing. Velká Bíteš
Josef Mikel, Zlín
Oldřich Tomek, Praha 1
Rostislav Křupala, Ing. Oznice
Alena Čížková, Mgr. Praha
Andrej Glitta, Praha
Stanislav Sůva, Praha
Jiří Urban, Ing Praha 16 Radotín
Miloslav a Eva Švecovi, Vysoké Mýto
Viktor Suchochleb, Praha 4
Jaroslav Rakus, Frýdek Místek
Petr Kubík, Němčice nad Hanou
Jiří Kiliánek, JUDr. Praha
Petr Polák, Milín
Petr Ďupal, Říčany
Jitka Jeřábková, Hradec Králové
Jiří Červený, Kutná hora
Kateřina Ratzeková, Tachov
Ludmila Kubíková, Němčice nad Hanou
miloslav čermák, nečtiny
Markéta Poláková, Milín
Jan Havlíček, Mgr. Suchomasty 175
Marcela Černá, Mgr Kutná Hora
Radim Lhoták, Mgr. Štěchovice
Petr Popelář, Ing Lukoveček
Jaroslav Dvořáček, Boskovice
Pavel Komínek, Javorník ve Slezsku
MAREK HLAVATÝ, KUTNÁ HORA
Mariana Takáčová, Praha 4
Iveta Jakoubková, Mgr. Brno
Lubomír Cienciala, Lubomír Třinec 1
Jiří Ševčík, Fulnek
Milena Přecechtělová, PhDr. Praha
Jitka Autratová, Jedovnice
Vladimír Kočí, Pan Šternberk
Martin Karásek, Mgr. Ostrava
Stanislava Hofírková, Ing. Olomouc
Jan Šturc, Praha 8
Vladimír Bouček, Kroměříž
Milan Havel, PhDr. Praha 4
Radek David, Vimperk
Jan Klička, Znojmo
Pavla Mikolajczykova, Zlín - Jaroslavice
Petr Suchomel, Žitenice
Alena Dvořáčková, Ing. Liberec
Stanislav Haas, Braškov
Václav Novotný, Nový Knín
JIŘÍ KALINA, Frýdlant v Čechách
Jiří Bukartyk, Jičín
Markéta Jalamasová, Šumperk
Irena Doležalová, Mgr. Přerov
Pavel Lisa, Český Těšín
Petr Jalamas, Šumperk
Miluše Šnajdarová, Praha 5 Stodůlky
Jana Davidová, Vimperk
Pavel Vavrouch, Přerov
Ivo Hrazdíra , JUDr. Praha
David Zelnicek, Ing. Ostrava
David Zelnicek, Ing. Ostrava
Vratislav Vokurka, ing. arch. Písek
Jan Albrecht, Jindřichův Hradec
Barbora Zelnickova, Ostrava
Jiří Klíma , Ing. Tísek
Milan Němec , Ostrov
Radomíra Pšenicová, Mgr. Nový Jičín
Miroslav Polách, ing Vyškov
Jana Dušková, Praha 10
Miloslava Duzbabkova, Msc Rychnov nad Kneznou
Ladislav Podlipný , Pecka
Vladimír Sedláček , JUDr. České Budějovice
Petr Havel, Světlá nad Sázavou
Martina Dlouhá, Ing. Pustiměřské Prusy
Luboš Říha, Kamenice nad Lipou
Zlata Kulhánková, Střezetice
Přemysl Kunčický, ing Lipník nad Bečvou
Dana Šašková, Plzeň
Jaroslava Ďupalová, Říčany
Gabriela Stehnová, Mšecké Žehrovice
Otakar Ševeček, Petřvald
Jan Fišer, Ing. Zbraslavice 1
Milan Prokeš, Brno
Jaroslava Fišerová, Zbraslavice 1
Bohumil Tomek, Kolín 4
Jaroslav Zabloudil , Dačice
Pavel Kukleta , Ing Boskovice
Prokop Boris, Tábor
Vaclav Stluka, České Budejovice
Pavel Kalenda, RNDr. CSc. Pražmo
František havelka, Vernéřovice
Jiří Maršoun, Havlíčkův Brod
Petr Vysočan, Znojmo
Radovan Křiva, Lanžhot
Václav Svoboda, Horšovský Týn
Jana Tylečková , Ostrava
Jan Kulič, DiS. Kolín
Anton Šmid, Uherské Hradiště
eva vodičková, Tábor
Jiří Ferk, Ostrava Vítkovice
František Surman, Plzeň
Ivana Merklová, Praha
Čestmír Böhm, Kujavy
Jaroslav Smrčka , Ing. Liberec
Jiří Suk, Praha 8
Petr Šefránek, Tábor
Radim Zobač, Břeclav
Miroslav Šejba , Loket
Vladivoj Kordač, Napajedla
Bedřich Michálek, Ing. Nové Město na Moravě
František Bambas, Strakonice
Helena Obrova, Šumperk
Pavla Dohnalova, Ostrava - Poruba
Čestmír Obr, Šumperk
Jan Kyselák, MgA. Hradec Králové
Radoslav Tůma, Praha 4 - Libuš
František ČÁŇ, KLATOVY
Taťána Bognárová, Ing. Hranice
Vladimíra Matějková , Bechyně
Tomáš Buryánek, Jilemnice
František Mařík, Kadaň
Lucie Prášková, Tábor
Jiří Lev, JUDr Praha 3 - Žižkov
Milan Macák, Mgr. Praha
Pavel Cicvárek, Praha
Marie Uhlířová, Horní Planá
Ivana Kötzová , Praha
Vladimír Kopal, JUDr. Praha
Marie Maříková, Kadaň
Jana Fukarová, Česká Lípa
Věra Sitná, Mgr. Hradec Králove
Nelly Knápková, MUDr Brno
Hana Schwanova, Brandýs nad Labem
Dagmar Babjakova, Paskov
Jan Havlíček, Ing. Olomouc
Ludvík Habásko, Ing. Chrudim
milan mrazik, Turnov
Antonin Malak, Praha
Jana Václavíková, Mgr. Luhačovice
Jana Andrlová, Příbram
Jaroslav Odehnal, ŠTĚCHOVICE
Ján Koudelka, Sedlec
Jaroslav Šírek, Ing. Praha
Dagmar Pátková, Praha 10 - Záběhlice
Svatava Schilbachova, Ostrava 1
milan mrazik, Turnov
Jaroslava Kortusová, Stachy
Jaroslava Kortusová, Stachy
Karel Rathai, Ostrava 1
Danuše Hotzyová, Frýdek-Místek
Josef Kantor, Ing. Česká Lípa
Věra Vaněčková , Praha 9
Josef Hanulík, Písečná
Drahomír Doležal, Hronov
Tomáš Dolejš, Ing. Dolni Lukavice
Petr Fišar, Ing. Prachovice
Miloslav Štěpánek, Ing. Přibyslav
František Kamenický, Vejprty
Pavel Stejskal, Pan Rokycany
Milan Malát, Praha
Jan Vaňáč, mgr Lenora
Vladimír Racek Racek, Ing. Brno
Martin Matejka, Bechyne
Ivo Pimper, Hradec Králové 9
Milada Cihlová, MUDr. Praha 7
Miroslav Provod, Praha
jozef michalisko, MUDr. Brno
Ivana Ostrovská, Mgr Klatovy
Kateřina Čermáková, Klenovice na Hané
Radek Hemala, Ing. Žatčany
Lenka Menoušková, Čistěves
Luděk Bujnošek, Mgr. Hukvaldy
Aura Kučerová, Lhota u Olešnice
Jitka Kalousková, PhDr. Praha 8 - Kobylisy
Kateřina Bujnošková , Ing. Hukvaldy
Miroslava Pavlicová , Frýdlant nad Ostravicí
Eva Kůsová, Praha
Milan Bartoš, Tvrdonice (okres Břeclav)
Martin Stejskal, Opava 9
Martina Böhmová, DiS. Adamov
Alois Krejčí, RSDr. Šumperk
Vladimír Baier, Ing. Domažlice
Václav Patejdl, Plzeň-Božkov
Václav Mašata, Ing PRAHA 4 -Chodov
Jiří Prachař, ing Telecí 27
Simona Svobodová, Praha
Ivo Dostál, Kostelec nad Orlicí
jaroslav gajda, studenka 2
Václav Bílek, Plasy
Miloslav Křáp, Brandýs nad Labem
Leona Klosová , Kopřivnice Lubina
Blanka Taucova, Wiesbaden
Gerhard Berger, Pražmo
Irena Bílková, Plasy
Jana Provodová, Praha
Katarina Jelínková, Ing Liberec
Tomáš Koláček, Ostrava
Jaroslav Loudil, Ing. Plzeň
Eva Helms, Praha 7 Holesovice
Věra Hoferová, Mgr. Prostějov
Iva Frantová, Ing. Praha
Hana Kačínová, Plzeň
Helena Šafránková, Milovice (obec)
Zdenek Fojtík, ------- Frýdek-Místek
Dagmar Karlíková , Černošice
Miloslav Jakub, Beroun
Petr Fiala, Ing Liberec
Monika Švehlová, PharmDr. Plzeň
Vladimír Kubíček, Ing. ČESKÁ TŘEBOVÁ
Jana Jačjanská, Praha
Jarmila Cozlová, Beroun
Zdeněk Šilar, Ing., Ph.D. Pardubice
Otto Jarolímek, RNDr., CSc. Turnov
František Kolář, Protivanov
Lucie Mašatová , Mnichovice
Ivanka Rejmanová, Jablonec nad Nisou
Josef Martinek, České Budějovice
Vladimír Paleček , Mnichovice
Richard Charvát, Ing.,Ph.D. Liberec
Zoja Valová, Mgr Bruntál
Josef Chocholouš, Ústí nad Labem
Alena Dejlová, MUDr. Kopřivnice
Václav Nuhlíček, Bohuslavice u Zlína
Petr Marák, Ing. Rožnov p.Radh.
Jiří Severa, Mgr. Příbram
Martin Liska, Ing Ohrobec
František Skála Skála, Plzen3 Na dlouhých záhonech 506/16
Vladimír Svěrák, Lošánky 16
Radomír Hrabovský, Most
Eva Čápová, Bratronice
Lenka Šmídová, Praha 10
Ilona Chrobáková, Praha 10
Martina Skýpalová, Znojmo
Jan Szönyi, Most
Jaroslav Chrobák, Jaroslav Karlovy Vary 18
Václav Janský, Ing. Blovice
Pavel Kubovský, Veselíčko
Radomir Malý , PhDr. Brno
Ivana Smetanová, Praha
Jaroslav Šimon, Boskovice
Ludvík Surý, Ludvík PRAHA 4
Jaromír Smetana, Ing. Praha
václav viličko, Drmoul
Marta Ondroušková, Mgr., Bc. Libňatov
Ladislav Čepl, Pěnčín 94
Dana Velíšková, Ing Praha
Vladimír Dragon, Ostrava
Dušan Piši, Ing. HRADEC KRÁLOVÉ
Blanka Čejková, Čáslav
Ivana Vaníková, Hrádek u Rokycan
Petr Rašpl, JUDr. Praha
Roman Owczarzy, Karviná
Libor David, Ing. Opava, Malé Hoštice
Přemek Ďoubalík, Hynčice
Drahomír Nosek, JUDr. Hevlín
Cyril Kubánek, Zlonice
Jiří Bujnoch, Andělská Hora
Josef Winiarski, důchodce Ostrava
Ludvík fili9, Ing. Ústí nad Labem
Vladislava Ševcůjová, Prostějov
Radoslav Fabián, Dobřichovice
Renata Marešová, Včelná
Martin Slabý, Soběslav
Marie Bastlová, Karviná
Jan Jirgl, Ostrava-město
Karel Hannig, Pan Vapenna
Blanka Šaňková, MUDr. Počenice
Jaromír Zábranský, Ing. Domažlice
Anna Horáková , Zlin
Ivan Erben, Praha
Edvard Kábele, Praha
Jarmila Pospíšilová, PaedDr Veselí nad Moravou
Čestmír Javorek, Karviná
Petr Kolínský, Praha
Luděk Oškera, obchodní zástupce Ostrava
Zdeněk Bubník, Děčín
Václav Sedlák, Lubná u Rakovníka
Jaroslav Kolar, ing. Jilovice
Miroslav Kvapil , Olomouc
Ivo Weissar, Moravská Třebová
Jana Viktorová, Mgr. Humpolec
Vladimir Petlik, Ing. Karlovy Vary
Petr Šana, ing. Cholina
Stanislava Tomancova, Stanislava Brno-Bystrc
František Vogel, Šumperk
Jarmila Nejedlá, Čelákovice
Alena Cieslarova, Alena Trinec
Ladislav Patka, KOLÍN
Jan Chura, RNDr. Frýdlant nad Ostravicí
František Tesařík, Příbram
Pavel Grmela, Praha
Milan Krčil , Liberec12
Lubomír Jančí, Uničov
Miloslav Hudec, Nymburk
Václava Hatašová, Praha
Milena Rulfová, Praha
Karel Pauch, Bc. Jablonec n/Nisou
Jana Zíková, Zliv
Pavel Doksanský, Důchodce Krásná Lípa
DENISA FOLWARCZNA, HORNÍ BLUDOVICE
Karel Bubeníček, Dolní Bukovsko
Martina Vrbecká, Studénka 3
Radek Štursa, Třebechovice pod Orebem
Karel Jirgl, Moravský Beroun
Zdeněk Tkáčik, Český Krumlov
Ivo Musil, Ing., MSc. Dukovany
Ludmila Vrbecká, Studénka
Vlastimil Štukavec, Praha
Miroslav Hamele, Ing. Zlín
Ota Pechan, Odolena Voda
Irena Samochinova, Ústí nad Labem
Karel Koval, Frýdlant nad Ostravicí
Jaroslav Truneček, Brno
Bohumila Janíčková, Střelice u Brna
Petr Kalabis, Ing. Prostějov
Petr Lederer, Ing Štěchovice
Zvonimír Vozáb, Karviná
Marie Millerova, HND BA(Honour) Ostrava 8
Vlasta Kocurová, Vsetín
Petr Vavřík, Holasovice
Lukáš Mácha, České Budějovice
Václav Kramář, JUDr Chrudim 5
Karel Hradil, - Přerov
Jiří Trnka, Velký Beranov 236
Ivan Kubeš, Zliv
Karel Nuhlíček, Zlín
Petr Němec, Ing. Hradec Králové
Josef Klanica, Poličná
Ivanka Šmídová, Praha 11 - Chodov
Alena Němcová, Hradec Králové
Marcela Klanicová, Poličná
Jjosef ABT, CHOMUTOV
Lubomír Svinka, Moravský Písek
MARTA ABTOVA, CHOMUTOV
MARTA ABTOVA, CHOMUTOV
Stanislava Blažíčková , MgA Třeboň
Slavomíra Smékalová, Přemyslovice
josef ABT, CHOMUTOV
Jiří Šafránek, Praha
Monika Michejdová, Karviná
Werner Novák, ing. Brandýs nad Labem
František Lašák, Ing Majetin
Petr Cech, Praha
Petr Bělohoubek, Bučovice
Věra Rožníčková , Praha
Pavla Krutinová, České Budějovice
Vladimír Budil , Ústí nad Labem
Otakar Pik, Praha 5
jiří cerman, Liberec
Josef Slepánek, Slepánek Dvorce
Květuše Řeháková, Bc. Teplice
Tomáš Děrgel, Ostrava
Marek Fabík , Morkovice
Jiří Štěrba, Písek
Veronikq Lederová, Bc. Chomutov
Josef Kašpar, Stará Paka
Jindřich Petera, JUDr Praha
Oldřich Hoďánek, Ing. Hluboká nad Vltavou
Ondřej Vepřek, Bc. Šumperk
Vlastimil Janeček , Ing. Všenory
Jiří Šmahel, Ing. Český Krumlov
Milan Horký, Kolín
Pavel Mrklas, Jablonec nad Nisou
Alena Staňková, Brno
Josef Souček, JUDr., CSc. Praha
františek rauer, bilina
Veronika Zázrivcová, Sokolov
Zdeněk Zapletal, Luká
PAVEL ŠRYTR, Železný Brod
Jana Metlíková, Dub nad Moravou
Roman Kolmaš, Ing Darkovice
Marie Očenášková, Praha 9 - Čakovice
Alice Štěpánková, Kojetín
Jaromír Šlachta, Částkov-Pernolec
Milan Kivala, Rakovník
Miroslav Stola, Josefov 23 36709 p.Habartov
Tomas Hosek, České Budějovice
Antonín Mlčoch, Česká Skalice
Milan Jablonský, Praha 8
Dagmar Vychodilová, Praha
František Šimeček, Brno
Eva Janáčková, Ostrava
Dana Vočková, Ing. Praha
Marie Přichystalová, Praha 4
Rudolf Ferenc , MUDr Praha
Roman Hunčovský, Most
Jana Vebrová, Plzeň
Jiří Janeček , Praha
Renata Janečková, Praha
Robert Černý, Praha
Aleš Stejskal, Brno
Václav Kačín, Plzen
Josef Staněk , Hrušovany u Brna
Ivana Prachařová, Telecí
Miloš Černý, Praha
Miloš Krampera, Ing. Praha 6
Karel Košinár, Karlovy Vary
Ivana Veselá, Hustopeče u Brna
Miloslav Šaloun, Lomnice nad Lužnicí
Alena Šrubařova , Ostrava
Otto Strnad, Otto Tábor
Edita Bergerová, Přerov
Radana Hrušková, Praha
Čestmír Pohludka, Horní Lhota
Václav Bauer, Tachov
Jana Frýzlová, Ostrov
Karel Vacek, Olomouc
Jiří Šedivec, Bojkovice
Viktor Antl, Viktor Ostrov
Milena Šedivá, Praha 10
Eva Hrušková, Herink
Stanislav Ross, Praha 3
Jaromír Kovařík, Karviná
Libuše Michalčíková, Zábřeh
Jiří Vávra, PaedDr. Nový Jičín
Jitka Bečvářová , Boršov nad Vltavou
Jan Gottlieb, Pelhřimov
Libor Hovorka, Hovorka Praha
otto kubek, Ing. bozkov
Petr Chvojka, Komárov
Helena. Michalíková , České Budějovice
Pavel Ulmann, Ing Ostrava
Marie Uhlířová, Horní Planá
Miloslava Mikuláškova, Bohumín
Pavel Kadas, Tanvald
Miroslav Herák, Podivín
Tomáš Bomba, Havířov
Zdeňka Vnoučková, Příbram 1
Jarmila Kružíková, Praha
Karel Urban, Podbořany
Petr Kopásek, Uničov
Vladimír Rybníček, ŽELEŠICE
Ivana Chladilová, Milotice
Zdeněk Prosek, Plzeň
Jan Štefek, Mgr. Kroměříž
Alena Lísková Lísková, Praha 4 - Krč
Jiří Fabian, Ostrava
Blanka Zahradníková, Bc. Dobřany
Blanka Zahradníková, Bc. Dobřany
Bohumila Floriánová, Mělník
Ludmila Kohutová, ing. arch. Brno
Tomáš Pátek, Jeseník
Jiří Neužil, Brno
Ivana Durďáková, Luhačovice
Jirina Grofova, Mgr Pardunice
Soňa Kašpárková, Liberec
Andrea Čadková , Mgr Praha
Marcela Novotná , Vimperk
Jaroslav Laník, Brušperk
Tomáš Vrba, Katusice
Jiří Petruželka, prof. Ing. CSc Frýdek-Místek
Ivana Kleinová , Opava
Milan Vávra, Ing Praha
Miloš Izák, Judr. Moravská Třebová
Vendula Kartáková, Boršov nad Vltavou
Josef Zeman, Strakonice - Přední Ptákovice
Jaroslava Fantová, České Budějovice
Miroslav Mádle, Hradec Králové
Milan Bečvář, Boršov nad Vltavou
Anna Skálová, Liberec
Martin Douda, Ing. Verneřice
Karel Havlík, Plzeň
Miloslav Cichra, Frýdlant
Eva Nováková, Brno
Jitka Adámková, Přerov
Helena Albrechtová, Zlin
Milan Homolka, ing. Rožná 170
Vlastimil Plaček, Ostrava
Jan Kašpar, Ing. Šluknov
Pavel Dudr, Ing. Zlín
Josef Sluka , Důchodce Benešov Nad Ploučnicí
Josef Sluka , Důchodce Benešov Nad Ploučnicí
Václav Beneš, Benátky nad Jizerou
Oldřich Světlík, Opava
Jurij Pěchov, MUDr. Karlovy Vary
Zdeněk Flégl, Dvůr Králové nad Labem
Marie Pillveinová, Říčany
Pavel Smetka, Uherské Hradiště
Jiří Dohnal, BECHYNĚ
Vladimír Vyhlídal, Mrákotín
Dana Strouhalova, Kosice u Tabora
Pavel Ottenschläger, Teplice
Hana Bartoňková, Hana Hradec nad Moravicí
Zuzka Šálková, Ing. Přerov
Václav Filipi, Bechyně
Miloslav Dyškant, PhDr Mělník 1
Vít Lopata, Třebíč
Miroslava Bukvicová, Praha
Lucie Kamenická , Ing. Vejprty
Štěpánka Žižková, Tachov
Andrea Lacinová, Mgr. Tábor
Ivan Myslikovjan, Praha
Jaroslava Šafářová, Jaroslava Medlov
Marek Vít, Mgr. Hronov
Jan Szewczyk , JUDr. Chýně
Jana Šafránková, Mgr. Praha
PETR Janíček, ing Střelice u Brna
Jaroslav HORÁK, Plzeň
Eva Fibichová, Mgr. Písek
František Žárský, pan Studénka
Petr Dolívka, Plzeň
Anna Vlasatá, Nepomuk
Jiří Šafránek, Praha
Jiří Šafránek, Praha
Ivan Glaser, Brno
Ludvík Souček, Staré Město 182, 569 32
Jiří Bobr, Ing. Hradec Králové
Darina Samková, JIHLAVA
Zdeňka Součková, Staré Město 182,
Jaroslav Kaftan, Plzeň
Jarmila Baranowská, Znojmo
Lena Křížová, Krumvíř
Jaroslav Káňa, Ryjice
Lenka Křížová, Krumvíř
Josef Záleský, Ing. Hradec Králové
Jan Zabloudil, Studená
Rostislav Plachý, PhDr. Praha
Martina Kociánová, Liptaň
jan stejskal, člověk hranice
Miloslav Vodička, Uhlířské Janovice
Vlastislav Mareček, Hradec Králové
Květa Magerová, Ing Praha
Šárka Macurová, Bohumín
Vladimíra Šuslova, Choceň
Jiří Šilhavý, Plzeň
František Hodan, Dobřany
Ladislava Hovorková, Praha
Jana Samková, Mgr. Praha 4
Hana Pravcova , Zlin
Vladimír Samek, Mgr. Praha 4
Pavel Petrů, Broumy
René Velkoborský, Ing Ostrava
René Velkoborský, Ing Ostrava
Zuzana Klenková, Mgr. Strakonice
Jiří Hnilička, Vimperk
Irena Roháčková, Irena Žatec
Lucie Balicka, Praha
Lukáš Trnka, Štětí
Miroslav Růžička, Mgr. Velké Přítočno
Pavel Mazánek, Ing. Brno
Zuzana Stirská, Praha
Marek Beneš, Čelákovice
Jan Jonáš , Brno
Marcela Odehnalová , České Budějovice
Jiří Trojka, Bílovec
Martin Janeček , Jílovice
Jan Sedláček, RNDr. Rokycany
Milan Šindler, Hustopeče nad Bečvou
Josef Buryánek, Jilemnice
Ladislav Sovadina, Kroměříž
Petr Stárek, Praha 10
Miroslav Hložek, Pardubice
Jaroslava Petlíková , Mgr. Karlovy Vary
Jan Zýka, JUDr. Děčín
Jaromír Prachař, ing. Ústí nad Orlicí
Marek Chlebeček, Mgr. Brno
Lenka Kolaříková, Brno
Karel Pecl, RNDr. Písek
Jiří Šafránek, Praha
Vladimír Kašpar, Bc. Místo
Zbyněk Rolín, Hradec Králové
miroslav patek, ziva bytost Dolni kounice
Petr Lapišák, Benešov u Prahy
Danuše Matějková, Mgr. Děčín
Martina Vojtěchová, Praha
Jaroslav Kohout, Praha 10
Jiřina Broučková, Libá
Stanislav Kozák, Loučovice
Radka Chržová, Praha
Rudolf Voráček, Ing. Žďár nad Sázavou
Petr Lapišák, Benešov u Prahy
Daniela Vrůblová, Mgr Ústí nad Labem
Miloslav Janeček, Šestajovice
Ladislav Sýkora, Ostrava
Martina Holíková, Otrokovice
Miloslava Šimčáková, Křepice
Jana Malá, Bohdalice okr. Vyškov
Ivan Sprušanský, Velké Bílovice
Jiří Zámečník, Otrokovice
Roman Pergl Pergl, Pergl Chomutov
Vladimír Fiala, Praha
Vladimír Černý, Praha 9
Radek Smejkal, Zliv
Bohumil Dvořák, Slaný
Patrik Kučera , Jindřichov
Robert Sechovec, Děčín
Martin Mastn6, Ing. Přibyslavice
Jana Weissova, Dolní Kounice
Danuše Jánská, Dobřany-česka republika
Květoslava Vašíčkova , Židlochovice
Anna Lavicka, duchodce Krnov
Jiří Machanec, Opava
Lenka Žáčková, Krumsín
Vlasta Vítková , České Budějovice
Edgar Pachta, Brno
Šárka Hrdlickova, Bc Praha
Pavel Urban, Mariánské Lázně
Břetislav Lochman, Ústí nad Labem
Marie Pavlistikova, Mladá Boleslav
Tomáš Vejtasa, Tomáš Milovice nad Labem
Tomáš Bednář, Brno
Jiřina Kašjaková, Tomáš Milovice nad Labem
Olga Brčicová, Karviná
Miloš Pěkný, Ing Praha
Václav Vohanka, RNDr Most
Jaroslav Jirka, Pardubice,Ohrazenice
Věra Jirková, důchodce Pardubice,Ohrazenice
Dagmar Bůžková, Mgr. Havířov
Valentin Papazian, Ing. Jičín
Unie otců - otcové za práva dětí, z.s., Praha
Antonín Boudný, Křepice
Slavoj Slavík, Mgr. Opava
Bartecka Zuzana Bartecka, Becvary
Pavel Beran , Kolín
Ivan Tuček , Ing Mosr
Marie Ondřichová , Zvíkov
Jana Běčáková, Opava
Ludmila Ševčíková, Bruntál
Vrajík Pavel, Loberec
Michaela Strychova, Řevničov
Daniela Burešová, JUDr. Praha
Jiří Šimáček, Krabčice
Kateřina Petrásková, Kladno
J.P. Krásný, ak.mal. Praha
Ladislav Petráš, Ing. Brno
Věra Sedláčková, Rokycany
Andrea Škodová, Králův Dvůr
Josef Benedikt, Horažďovice
Ivan Doležal, DiS Praha 8
Josef Škoda, Králův Dvůr
Alexandr Polák, Ing. Brno
Ivana Freiwilligová, Liberec
Vlastimil Vala, Jemnice
Lenka Nováková, Ratíškovice
Antonín Buchta, JUDr. Strachotice
Vítězslav Kopřiva, Mgr Brno
Vladislav Horák, doc. Ing. CSc. Brno
Vladimír blažek, frýdek-místek
Jiří Janošek, Valašské Meziříčí
Jiří Plištil, Choltice
Stanislav Foldyna, Břežany II
Jiří Sodoma, Praha 4
Miloš Petíř, Ing. Roblín
Jana Gebauerova, Šilheřovice
Miroslav Trněný, Pustiměř
Martin Krčmař, Bc. Opava
Vaclav Werner, Ing. Roudnice nad Labem
Markéta Povejšilová, Ing. Broumov
Ladislava Holmanová, Praha 4
Marie Řehořková, Rájec - Jestřebí
František Biedermann Biedermann, Biedermann Frenštát pod Radhoštěm
Elena Průšová , Dolní Město č.4
Ivan Wolek, České Budějovice
Karel Vymětal, Ing. Havířov
Miroslav Umhöh, Ing. Postoloprty
Alena Šálková, Blansko
Gustav Kouklik, Mgr. Lipnice nad Sázavou
Helena Eiseltova, Hostivice
Helena Kouklíková, PhDr. Lipnice nad Sázavou
Jiri Kristof, Ing. Cerekvice nad Bystřicí
Václav Pospíšil, ing. Dlouhá Třebová
Dobroslav Křemenák, bez titulity Chvaletice
František Flaks, František Cerekvice Nad Bystřicí, 507 77
Jarmila Malaníková, Brno
Bohumila Trybuckova, Bechyně
Naděžda Durdová, Třebíč
Eva Cikánková, Praha
Bedřich Nohejl, Ing. Týnec nad Sázavou
Klement Gottwald , Vyškov
Jiří Šedivý, Ing. Rokytnice v Orlických horách
František Hejda, OSVČ Chcebuz
Miloslav KEBRT, Český Těšín
Vladimír Havel, Praha 18
Pavel Meiner, Františkovy Lázně
Petr Baloun, Praha
Vladimír Čajka, Ing. Uherské Hradiště
Nina Vitova, ing Ostrava - Třebovice
Blanka Rutschova, Česká Lípa
Ladislav Rychal Rychal, Kaznejov
Edita Čižinská Čižinská, Čižinská Vysoké Mýto
Blanka Klimová, Jirny
Alena Jahlová, Plzeň
Vojtěch Malach, Mgr. Praha
Martina Martová, Hluk
Oldřich Pokorný, Číchov
Iva Podzimková, Rychnov n.Kn.
Adéla Bartoušková, Bartoušková České Budějovice
Marcela Klubrtová, Opočno
Klára Straková, České Budějovice
Vladan Ullrich, Týn nad Vltavou
Jitka Piková , Praha 5
Bogdan Sikora, MUDr. Krnov
Pavla Chvojová, Trutnov
Olga Vránová, Kanice
Zdenka Payerová, Ing. České Budějovice
Vladimír Cikhartt, Mgr Mladá Vožice
Pavel Plešinec, Pavel Plzeň
Stanislav Staněk, Praha 9
Roman Koždoň, Ing, MBA Chotusice
Jaroslav Kužel, Ing. Mgr. Sobotka
Světluše Bednářová , Ostrava
Pavel Staníček, Ing Ostrava - Poruba
Stanislav Krásný, Přerov
Pavel Gazárek, Vnorovy
Andrea Fedorová, Vratimov
Ondřej RUSMAN, Domašov
Milan Jirásek, Olomou
Přemysl Pokorný, Ing. Ph.D. Březí
Jan Šubrt, Bc. Brno
Marcela Peksová, Hraběšice
Jana Pavlíková, Jana Praha
Marcela Dudlová, Marcela Kostomlaty nad Labem (okr. Nymburk)
Karel Indrák, pán Klimkovice
Lubomír Fiedler, JUDr Praha 2
Petr Kalivoda, Louny
Miroslav Kulka, VŘESINA
Jiří Špaček, ne Znojmo
Karel Blížil, Brno
Marián Slanina, Náměšť nad Oslavou
Ilona Spoustová, Blansko
Otto Bouz, Teplice
Pavla Havlíková, Lichnov
Jana Palkova, Cheznovice 278
Iveta Zdeňková, Bílina
Miluše Dekojová, Praha
Stanislav Fojtík, Stanislav Valašské Meziříčí
Jarmila Jedličková , Benešov u Boskovic
Miroslav Prymus, Ballymena
Jaroslav Král, Ing. Kopidlno
Ivana Skučková, Jince
Ivana Skučková, Jince
Jana Bozová, Jana Most
Daniel Haubert, Hradec Králové
Ondřej Rezek, Kladno
Roman Wagner , Kopřivnice
Pavel Musil, Huštěnovice
Dana Archalousová, Humpolec
Josef Dolejsi Dolejsi, Dolejsi C.Budejovice
Olga Müllerová , Hradec Králové
Hana Melicharová, Chomutov
Lenka Štětinová, Příbram 7
Stanislav Vacek, Hradec Králové
Petr Heřman, Boreč
Josef Pfeifer, Chomutov
Jitka Habásková, Chrudim
Danuše Lochnerová, Bc. Most
Zdeněk Frajman, Letovice
Milena Frýbová, Praha
Svatava Sendlerová, MUDr Brno
Ladislav Sieger, Dobřany
Dana Krečmerová, Mariánské Lázně
Jana Zdražilová, Cheb
Dana Reháková, Mariánské Lázně
irena Sluková, Irena Praha 11
Josef Vyhnal , Ing. Brno
Darja Halamíková, Štramberk
Marta Navrátilová, Olomouc
Marie Kobesová, PaedDr. Cheb
Alena Stryková, Beroun - Beroun-Závodí
Josef Vágner, Plzeň
Hana Součková, Pardubice
Pavel Miškolci , Opava
Dana Hanušová, ing Lnáře
Dagmar Haišmanová, PhDr. Plzeň
Lonský Jiří Jiří, Jiří Týnec nad Labem
Helena Dostálová, Ing. Nymburk
Milena Válová , Chomutov
Alena Křížová , Plzeň
Václav Potužník, ZLÍN
Václav Potužník, ZLÍN
Ivana Legátová, Kladno
Martin Foldýna, MUDr. Ostrava, Praha
Václav Krch, Ing Praha
Václav PALÁN, Václav JIHLAVA
Dagmar Drápalová, Cetkovice
Vlasta Rudolfová, Mgr. Tuchlovice
Arnošt Rudolf, Tuchlovice
Marie Karlická, Praha
Ivan Moravec, PhDr. Brno
Jan Macoun, Praha
Eva Taušová, Ing. Bohumín
Jiří Ptáček , Otmíče
Milan Václavíček, Veselí nad Lužnicí
Anna Kopčajová, Anna Karviná 7
Marek Kopčaj, Ing. MgA. Praha
Marcela Kubíčková, Mgr. Skuteč
Jindřiška Lautnerová, Jindřiška Karvina
Ivana Tomanová, Praha
Josef Šmíd, Česká Lípa
Irena Vyvlečková, Mgr Karviná
Marcela Doležálková, Krajková
Jiří Novák, Bítovčice
Jarmila Konvalinkova, Karviná
Jarmila Konvalinkova, Karviná
Josef Cetl, Znojmo
Petra Macková, Mgr. Praha
Monika Zítková, Klatovy
Rita Škodová, Mgr. Jindřichův Hradec
Marek Píša, Bohdalec
Ján Rusnák, Pěnčín
Jiří Tichý, ing. Opava
Lída Kranjčevičová, Český Krumlov
Oldřich Mentlík, Most
Jiří Kouřil, ing. Částkov
Jaroslav Baier, Nové Město nad Metují
Alena Pilna, Strakonice
Jiří Bělohlávek , Choltice
Libuše Kohoutková, Praha 9 - Prosek
Marika Šedová, Brno
Jan Procházka, Brno
Jiří Liščař, Ostrava
Josef Valenta, Borotín
Ivan Otevřel, Ing. Sněžné
Jiřina Večeřová, Jihlava
Ladislav Oudes, Klatovy III
Vladimíra Figallová, Studénka
Lucie Cekotová, Mgr. Zlín
Marie Kulawiaková, Plzeň
Miroslava Bělecká , Havířov
Karel Vik, Ing. Jaroměř - Josefov
Anna Bělohlávková, Havlíčkův Brod
Robert Maršík, MUDr Praha 9
Vojtěch Cekota, Mgr. Zlín
Jiří Baudyš, Ing. Brno
Ladislava Konečná, Ing. Hlinsko
Pavel Prygl, JUDr. Jindřichův Hradec
Pavel Prygl, JUDr. Jindřichův Hradec
Karla Havlíková, Zlín
Markéta Tomečková, Ing. Olomouc
Jiří Fuchs, Praha
Petr Maria Lutka, Ing. Mgr. Olomouc - Svatý Kopeček
Rudolf Hankovec, Mgr. Praha
Petr Lipták, Praha
Dana Vočková, Praha
Milada Studená, Duchcov
Jiří Salva, Trutnov
Miroslava Potužníková, Zdíkov
Pavel Vrána, Ing BYSTŘICE POD HOSTÝNEM
Antonín Osouch, Antonín Hůry
Marie Jakoubková, Mgr. Rokycany
Vítězslav Jakoubek, Rokycany
Anna Madryová, Ostrava
Jana Veselá, Bc. Praha 1
Jana Přibylová, Bc. Plzeň 26
Antonín Lukavský, Mgr. Tuchlovice
Zuzana Kučatá, ... Frýdek-Místek
Jiří Sýkora, Sobčice
Zuzana El Amin, Praha
Josef Kalčík, ing. Kněžice
Josef Vlček, Ing. Plzeň
Jiří Zadražil , Hradec Králové
Ludvík Moravec, Ing. Tišnov
Věra Navrátilová, Vsetín
Martin Lexa, Polná
Jiří Halada Halada, Hamr
Marie Šilhánová, Mgr. Senožaty
Bohuslava Kolářová, JUDr. Děčín
Premysl Rubes, Pardubice
Milan Burda, Ing. Děčín
Eva Návarová, Ing, Branišov
Dana Šrůtová, Praha 6
Soňa Kahudová, Volyně
Emil Česák, Plzeň
Libuše a Miroslav Chalupovi, Kopřivnice
Oldřich Matoušek, Mětec Králové
Vladimír Fedor, Frýdek-Místek
Jiří Parma, Ing. Most
Petr Hron, Příbram
Robert Fiala, Plzen
Kateřina Homolková, Krajková
jaroslava Pakostová, Jihlava
Jaroslav Pakosta, Jihlava
Oldřich Tomáš, Trutnov
Pavlína Jurečková, Přerov
Václav Ondráček, Česká Lípa
Miloslav Krajíček , Zdechovice 27
PAVLA KUČEROVA, PAVLA BROD NAD DYJI
PAVLA KUČEROVA, PAVLA BROD NAD DYJI
Jiří Brecka, Praha
Gejza Valent, Ing. MBA Brno
Milan Papcun , Morkovice
Jaroslav Arazim, Nehvizdy
Eva Řeřichová, Písek
Tereza Pustková, Frýdek-Místek
Jana Mžourková, Praha
Michal Mácha, České Budějovice
Jakub Gondek, Český Krumlov
Olga Švehlová, Příbram V-zdaboř
Jiří John, Jiří Bukovice
Renáta Jeřábková, Lipová - lázně
Svatava Klemová, Mgr. Praha
Šárka Bitomská, Ing. Vřesina
Jana Šmídová, Nový Bor
Dana Šianská Šianská, Šianská Louny
Lubomír Štefanik, Rumburk
Šárka Huptychová, Děčín Ii-nové Město
Zuzana Kotrbáček Kotrbáček, Káraný
Jaroslav Ondráček, Kojátky
Ondřej Pluhař, Praha
Igor Hausman, Ing. Ústí nad Labem
Ivana Šídová, Lhotka
Helena Bílá, Deštná
Jana Kůtková, Jičín
Vladimír Mizera, Ústí nad Labem
Vladimira Vlckovs, Trento
Dagmar Stelzerová, Chudenice
Eva Drvotová, Horní Bříza
Dana Biberlová, Dvůr Králové Nad Labem
David Čaja, Hovorčovice
Michaela Zdražilová , Svitavy
VĚRA Tišlová Tišlová, Tišlová Železná Ruda
Jana Kavalirová , Praha
Jarmila Kloudova, Olomouc
František Švub, Huzova
Veronika Malinovska, Praha
Pavlína Morasová , Mgr. Brno
Iva Brejčáková, Znojmo
Iveta Straková, Kuřim
Eliška Němečková, Ing. Kolín V
Michal Kolísek, Holubice
Renata Brečková , Český Těšín
Marcela Vetešníková, Plzeň
Romana Židiková , Vysoké Mýto
Petra Prčková, Kaznějov
Jindřiška Rzeszutová Rzeszutová, Rzeszutová Havirov
Jana Dunovská, Dunovská Město Touškov
Vladimír Zemánek, Olomouc
Kateřina Zemánková, Olomouc
Petr Zahradnok, Olomouc
Jana Šmídková, Šmídková Chrančovice
Miroslav Pech, Sezimovo Ústí
Libor Vondráček, Mgr. Jindřichův Hradec
Radek Nechuta, Ústí nad Labem
Lenka Chalupná, Varnsdorf
Renata Křižanová, Němčice 78
Miluše Dimitrovová, Karlovy Vary
Michal Noha, Dolní Bousov
Jiří Velehradský, Malešov
Václav Janeček, Dobruška
Liběna Nešverová, Milotice
Milada Skokanová, Brno
Helena Ghazalová, MUDr. Lubenec
Aleš Klocperk, Žatec
Zdeněk Kania, DiS Olomouc
Dagmar Tomová, Bc. Ostrava
Jana Koželuhová , Frýdek-Místek
Radek Toman, Dlouhá Loučka
Zdeňka Ďurčáková, Cheb
Miluška Růžičková, Varnsdorf
Jana Kapsová, Frýdek-Místek
Marie Pavelková, Praha 9
Jan Liška, pan Třebíč
Michaela Pilzová Pilzová, Pilzová Teplice
Pavel Zamazal, České Budějovice
Jiřina Kovařová, Kovařová Klimkovice
Vít Macháček, Praha
Vladimír Francúz , Liberec
Kateřina Tchuřová, Hlučín
Věra Krejcickova , Praha 1
Sylva Hájková, Bc. Pardubice 2
Hana Vodičková, Mgr. Vysoké nad Jizerou
ALENA LEVKOVÁ, KRÁSNÉ ÚDOLÍ
Lenka Černá , Zlín
Eva Lněničková, Litomyšl
Radka Sachrová, Liptál
Marek Pošvic, Liberec
Šárka Peterková, Ústí nad Labem
Bohumir Chmelíček, OBCAN české republiky Praha
Bohumir Chmelíček, OBCAN české republiky Praha
Iveta Polívková, Lubná u Rakovníka
Monika Kalašová, Zlaté Hory
Martin Priesel , Liberec
Karel Rauch, Sezimovo Ústí 2
Jindřich Razl Razl, Razl Liberec
Jana Štarhová, Frenštát pod Radhoštěm
Zdenka Štarmanova Štarmanova, Štarmanova Česká Třebová
Soňa Bílková , Jeseník
Božena Svobodová, Litvínov
Marie Šperlová, Strakonice
Eva Planickova, Praha 1
Eva Gocalová, Trojanovice 886
Daniela Jiříčková , Bc Brno
Danuše Körberová, Körberová Praha
Eva Zahálková, Plzeň - Bolevec
Jitka Gajdosova, Praha
Veronika Barron, Mgr. Horoměřice
Jana Tesarkova Tesarkova, Tesarkova Krnov
Tereza Hrochová, Mgr. Paseka
Petr Novotny, ústí n.L.
Dana Pašťalková, Sezemice
Hana Poláková Poláková, Jičín
Jaroslav Zámečník, Lipno nad Vltavou
zdeněk brož, ing. plzen
Václav Malý, Vsetín
Soňa Skybová, Přerov
Monika Wasserbauerova, Bc. Český Brod
Josef Houšť Houšť, Bzenec
Pavel Suchý, Brno
Ján Štetina, Ing Hlubočky
Petr Gocal, Ing. Trojanovice 886
Marie a Josef Pavelcovi, Velké Meziříčí
Lucie Rita Matalová, Adamov
Eva Žižková, Mgr., CSc. Kladno
Helena Leiblová, Slaný
Helena Lavická, Uherské Htadiště
Irena Slovíková, Louny
Jaroslav Mareš, Ing. Mgr. Čížkovice (okres Litoměřice)
Jaroslav Mareš, Ing. Mgr. Čížkovice (okres Litoměřice)
Radek Šimek, Měřín
Marie Pacalová, Velké Meziříčí
Josef Bonček, Ing. Planá
Josef Šubert, Ing. Praha
Olga Hladká, Velké Meziříčí
Daniel Šupa, Brno
Pavlína Poloková, Nýdek
Anděla Canibalová , Ing. Karviná
Zdeněk Pavelka, Ing. Pardubice
Bohuslava Zadinová, Ostrava
Klement Rydrych, Plzen
Petr Martinek, Ing, CSc. Kroměříž

#zamir